Toster Philips Seria 3000 900W HD2511/00 biały
dodaj do przechowalni
0
Opis
Opis szczegółowy
Delektuj się każdym tostem. Codziennie w wyśmienitym stylu.
Bułeczki i wypieki zawsze tak, jak lubisz.
8 ustawień opiekania umożliwia przygotowanie tostów w dowolny sposób.
Równomierne opiekanie każdego pieczywa w 2 dużych, wyśrodkowanych szczelinach.
Bezpieczne wyjmowanie mniejszych kromek chleba za pomocą dźwigni.
Podgrzewanie różnych wypieków na ruszcie do podgrzewania bułek.
Automatyczne wyłączanie po przyrządzeniu tosta.
Precyzyjna kontrola opiekania za pomocą przycisku natychmiastowego zatrzymania.
Czyszczenie tostera jest łatwiejsze dzięki wyjmowanej tacce na okruszki.
Parametry produktu
| Moc | 900 W |
|---|---|
| Pojemność | 2 szt. |
| Materiały wykonania | Tworzywo sztuczne |
| Sterowanie | 1 pokrętło |
| Funkcje urządzenia | Podgrzewanie, Równomierne opiekanie, Podgrzewanie bułek, Rozmrażanie, Opiekanie |
| Ilość stopni regulacji czasu opiekania | 8 |
| Kolor | Biały |
| Głębokość | 16,7 cm |
| Komunikacja | Przycisk Stop do przerywania opiekania |
| Długość przewodu | 85 cm |
| Czy produkt posiada instrukcję? | Tak |
| Okres gwarancji | 24 mies. |
| Waga jednostkowa brutto | 1,4 kg |
| Wartość KGO (Koszt gospodarowania odpadami) | 0,99 PLN |
| Adres podmiotu wprowadzającego do obrotu | Nazwa firmy: hama polska sp. z o.o. ulica i numer: robakowo, ul. poznańska 5 kod pocztowy i miasto: 62-023 gądki pl |
| Wymiary (SxWxG) | 17,5 x 27,8 x 16,7 cm |
| Zabezpieczenia | Wyłącznik bezpieczeństwa |
| Cechy urządzenia | Wyjmowana tacka, Mechanizm podnoszenia tostów, Schowek na przewód, Regulacja czasu opiekania, Termoizolująca obudowa |
| Kraj pochodzenia/Wyprodukowano w | Chiny |
| Liczba kanapek | 2 szt. |