Opis szczegółowy
Tosalet Carignan DOQ Priorat oddaje wszystko to, co najlepsze w Priorat. Ma wyraźną, ciemnofioletową barwę. Wyczuwalne aromaty czerwonych owoców z nutą eukaliptusa. Leżakowane przez 18 miesięcy w beczkach z francuskiego dębu. Na podniebieniu wytrawne, pełne i bogate z dojrzałymi taninami. Idealne w towarzystwie czerwonych mięs i dojrzałych serów. Potencjał leżakowania: 12-16 lat
Parametry produktu
| Charakter | Wytrawne (Sec/secco/seco/dry) |
| Kolor | Czerwony |
| Szczep | Carignan |
| Rodzaj | Gronowe |
| Serwowanie | Cielęcina, Dziczyzna |
| Kraj pochodzenia/Wyprodukowano w | Hiszpania |
| Pojemność | 0,75 l (dm³) |
| Rok produkcji | 2013 |
| Zawartość alkoholu | 15,5 % obj. |
| Kraj pochodzenia głównego składnika | Hiszpania |
| Temperatura przechowywania min - max | 14 - 16 °C |
| Waga jednostkowa brutto | 1,53 kg |
| Region pochodzenia | Priorat |
| Wino pochodzi z Unii Europejskiej | Tak |
| Klasyfikacja | Z Chronioną Nazwą Pochodzenia |
| Temperatura serwowania | 14 - 16 °C |
| Winnica | Hammeken cellars |
| Inne oznakowanie etykiet | Priorat doq |
| Adres podmiotu wprowadzającego do obrotu | Nazwa firmy: oktan energy - wina sp. z o.o. ulica i numer: hryniewieckiego 1 kod pocztowy i miasto: 70-606 szczecin pl |
| Produkt medyczny / Produkt akcyzowy | Produkt akcyzowy |
| Numer GTU | GTU_01 - Alkohole |
| Ilość sztuk opakowań na palecie lub w maksymalnym opakowaniu transportowym | 56 szt. |
| Liczba opakowań pierwszego rzędu na palecie | 56 op. zb. (DU) |
| Rocznik alkoholu | 2013 |
Alergeny
| Orzechy | Nie |
| Orzeszki ziemne (arachidowe) i produkty pochodne | Nie |
| Ryby i produkty pochodne | Nie |
| Seler i produkty pochodne | Nie |
| Skorupiaki i produkty pochodne | Nie |
| Soja i produkty pochodne | Nie |
| Zboża zawierajace gluten | Nie |
| Dwutlenek siarki i siarczyny | Tak |
| Gorczyca i produkty pochodne | Nie |
| Jaja i produkty pochodne | Nie |
| Łubin i produkty pochodne | Nie |
| Mięczaki i produkty pochodne | Nie |
| Mleko i produkty pochodne (łącznie z laktozą) | Nie |
| Nasiona sezamu i produkty pochodne | Nie |
| Pszenica i produkty z pszenicy | Nie |
| Żyto i produkty żytnie | Nie |
| Jęczmień i produkty jęczmienne | Nie |
| Owies i produkty owsiane | Nie |
| Migdały i produkty z migdałami | Nie |
| Orzeszki piniowe i produkty z orzeszkami piniowymi | Nie |
| Orzechy laskowe i produkty z orzechów laskowych | Nie |
| Orzechy włoskie i produkty z orzecha włoskiego | Nie |
| Orzechy nerkowca i produkty z orzecha nerkowca | Nie |
| Orzechy pekan i produkty z orzecha pekan | Nie |
| Orzech brazylijski i produkty z orzecha brazylijskiego | Nie |
| Pistacje i produkty pistacjowe | Nie |
| Orzechy makadamia i produkty z orzecha makadamia | Nie |
Przechowywanie
| Sposób przechowywania | przechowywać w temperaturze pokojowej |
Wartość odżywcza
| Jednostka będąca podstawą przeliczeń | g/100 ml |
| Wielkość porcji | 100 ml |
| Ilość porcji w opakowaniu | 7,5 szt. |