Tortownica cookie 20x6,8cm Florina
dodaj do przechowalni
0
Opis
Opis szczegółowy
Tortownica 20x6,8 cm idealna do pieczenia m.in. biszkoptów i serników. Wykonana ze stali węglowej, dzięki czemu niezależnie od użytkowania nie traci na jakości.
Parametry produktu
| Rodzaj produktu | Forma do pieczenia |
|---|---|
| Materiał wykonania | Stal węglowa |
| Temperatura maksymalna | 210 °C |
| Kolor | Złoty |
| Waga jednostkowa brutto | 0,33 kg |
| Adres podmiotu wprowadzającego do obrotu | Nazwa firmy: florentyna sp. z o.o. ulica i numer: korzkwy 31 kod pocztowy i miasto: 63-300 pleszew pl |
| Wymiary (SxWxG) | 20 x 6,8 x 20 cm |
| Cechy produktu | Można używać w piekarniku |
| Kraj pochodzenia/Wyprodukowano w | Chiny |