Tortilla pszenna o smaku pomidorowym SANDRA 25cm (4szt) 240g X20
dodaj do przechowalni
Opis
Opis szczegółowy
Dodatek pomidorów sprawia, że placki tortilli nie tylko nabierają apetycznie czerwonego koloru, ale również zyskują na smaku. Będą idealnie komponować się z zielonymi warzywami, takimi jak awokado, ogórek czy sałata. Chcąc natomiast przygotować tortillę śródziemnomorską, warto dodać mozzarellę, bazylię oraz skropić wszystko dobrą oliwą.
Tortilla to prosty sposób na szybkie, smaczne i zdrowe posiłki dla całej rodziny. Te pszenne placki przyrządzone na ciepło sprawdzą się jako niebanalny obiad. Przygotowane w kilka minut na zimno będą idealne do pracy czy szkoły a gdy je pokroisz w małe roladki zmienią się w elegancką przekąskę na przyjęcie. Z tyłu każdego opakowania znajdują się 3 łatwe sposoby na przygotowanie przekąsek, razem 12 pomysłów na tortillę w różnych smakach.
Tortille Sandra wyprodukowane zostały z najlepszej pszenicy co gwarantuje wyśmienity smak oraz doskonałą sprężystość ciasta.
Smacznego! :)
Parametry produktu
| Rodzaj | Paczkowany |
|---|---|
| Typ | Pszenne |
| Składniki | Mąka pszenna (58 %), woda, olej rzepakowy rafinowany, substancja utrzymująca wilgoć: glicerol; pomidory w proszku (1,7 %), mieszanka wypiekowa: glukoza, sól, substancje spulchniające: difosforan disodowy, wodorowęglan sodu; emulgator: mono- i diglicerydy kwasów tłuszczowych; regulatory kwasowości: kwas jabłkowy, kwas cytrynowy; stabilizator: guma ksantanowa; substancje konserwujące: propionian wapnia, sorbinian potasu; środek aromatyzujący, barwnik : koncentrat soku z buraka. Może zawierać gorczycę. |
| Kraj pochodzenia/Wyprodukowano w | Polska |
| Zawartość netto | 240 g |
| Temperatura przechowywania min - max | 6 - 24 °C |
| Waga jednostkowa brutto | 0,25 kg |
| Adres podmiotu wprowadzającego do obrotu | Nazwa firmy: LEVANT Foods Sp. z o.o. Ulica i numer: ul. Smoluchowskiego 11a Kod pocztowy i miasto: 60-179 Poznań PL |
| Liczba opakowań pierwszego rzędu na palecie | 60 op. zb. (DU) |
Alergeny
| Orzechy | Nie |
|---|---|
| Ryby i produkty pochodne | Nie |
| Seler i produkty pochodne | Nie |
| Skorupiaki i produkty pochodne | Nie |
| Soja i produkty pochodne | Nie |
| Zboża zawierajace gluten | Tak |
| Dwutlenek siarki i siarczyny | Nie |
| Gorczyca i produkty pochodne | Może zawierać |
| Jaja i produkty pochodne | Nie |
| Łubin i produkty pochodne | Nie |
| Mięczaki i produkty pochodne | Nie |
| Mleko i produkty pochodne (łącznie z laktozą) | Nie |
| Nasiona sezamu i produkty pochodne | Nie |
Przechowywanie
| Sposób przechowywania | przechowywać w suchym i chłodnym miejscu |
|---|---|
| Stosowanie - propozycje podania | do bezpośredniego spożycia |
Wartość odżywcza
| Jednostka będąca podstawą przeliczeń | g/100 g |
|---|---|
| Wartość energetyczna kcal | 292 kcal |
| Wartość energetyczna kJ | 1230 kJ |
| Wielkość porcji | 60 g |
| Zawartość białek | 8,2 g |
| Zawartość soli | 1,3 g |
| Kwasy tłuszczowe nasycone | 1 g |
| Zawartość tłuszczów (ogólnie) | 5,8 g |
| Cukry | 4,1 g |
| Zawartość węglowodanów | 49 g |
| Ilość porcji w opakowaniu | 4 szt. |
Inne informacje o zawartości
| Zawiera substancje konserwujące | Tak |
|---|---|
| Zawiera wzmacniacze smaku | Tak |
| Zawiera fosforany | Tak |
| Zawiera barwniki | Tak |