Torilla Chips Serowe 450g Poco Loco X12
dodaj do przechowalni
Opis
Opis szczegółowy
Tortilla Chips to smaczna i oryginalna przekąska zastępująca chipsy. Tzw. nachosy są przy tym mniej kaloryczne od ich odpowiedników. Polecane jest serwowanie wraz z uzupełniającym sosem - salsą.
Parametry produktu
| Typ | Chipsy |
|---|---|
| Smak | Serowe |
| Zawartość netto | 450 g |
| Kraj pochodzenia/Wyprodukowano w | Belgia |
| Składniki | mąka kukurydziana, olej palmowy, sól, SER w proszku (0,8%), glukoza, LAKTOZA, maltodekstryna, aromaty (zawierają MLEKO), cebula, czosnek, ekstrakty przypraw, kwas: kwas cytrynowy |
| Waga jednostkowa brutto | 0,47 kg |
| Adres podmiotu wprowadzającego do obrotu | Nazwa firmy: Kuchnie Świata S.A. Ulica i numer: Gdańska 34 Kod pocztowy i miasto: 05-152 Czosnów PL |
| Liczba opakowań pierwszego rzędu na palecie | 24 op. zb. (DU) |
Alergeny
| Orzechy | Nie |
|---|---|
| Ryby i produkty pochodne | Nie |
| Seler i produkty pochodne | Nie |
| Skorupiaki i produkty pochodne | Nie |
| Soja i produkty pochodne | Nie |
| Zboża zawierajace gluten | Nie |
| Dwutlenek siarki i siarczyny | Nie |
| Gorczyca i produkty pochodne | Nie |
| Jaja i produkty pochodne | Nie |
| Łubin i produkty pochodne | Nie |
| Mięczaki i produkty pochodne | Nie |
| Mleko i produkty pochodne (łącznie z laktozą) | Tak |
| Nasiona sezamu i produkty pochodne | Nie |
Przechowywanie
| Sposób przechowywania | przechowywać w suchym i chłodnym miejscu |
|---|
Wartość odżywcza
| Zawartość białek w porcji (ogólnie) | 6,6 g |
|---|---|
| Zawartość soli w porcji (ogólnie) | 1,6 g |
| Zawartość węglowodanów w porcji (cukry) | 1,5 g |
| Zawartość węglowodanów w porcji | 64 g |
| Jednostka będąca podstawą przeliczeń | g/100 g |
| Wartość energetyczna kcal | 472 kcal |
| Wartość energetyczna kcal w porcji (energia) | 472 kcal |
| Wartość energetyczna kJ | 1979 kJ |
| Wartość energetyczna kJ w porcji (energia) | 1979 kJ |
| Wielkość porcji | 100 g |
| Zawartość białek | 6,6 g |
| Zawartość soli | 1,6 g |
| Kwasy tłuszczowe nasycone | 9 g |
| Zawartość tłuszczów (ogólnie) | 20 g |
| Zawartość tłuszczów w porcji (kwasy tłuszczowe nasycone) | 9 g |
| Zawartość tłuszczów w porcji (ogólnie) | 20 g |
| Cukry | 1,5 g |
| Zawartość węglowodanów | 64 g |