Torcik Wedlowski E. Wedel 250 g
dodaj do przechowalni
Opis
Parametry
| Typ | Tort |
|---|---|
| Rodzaj | Świeże |
| Smak | Orzechowy, Czekoladowy |
| Zawartość netto | 250 g |
| Dodatki | Czekolada ciemna, Czekolada biała |
| Kraj pochodzenia/Wyprodukowano w | Polska |
| Składniki | Czekolada deserowa i biała 33% (Cukier, Miazga kakaowa, Tłuszcz kakaowy, Mleko pełne w proszku, Tłuszcz mleczny, Emulgator: lecytyny sojowe, Aromat), Cukier, Mąka pszenna, Tłuszcz roślinny (palmowy), Mleko pełne w proszku, Serwatka w proszku (z mleka), Miazga z orzeszków arachidowych (4%), Kakao o obniżonej zawartości tłuszczu, Mąka żytnia, Olej słonecznikowy, Jaja w proszku, Maltodekstryna, Emulgator (lecytyny sojowe), Sól, Substancje spulchniające (wodorowęglan sodu, wodorowęglan amonu, pirosiarczyn sodu), Aromat. Czekolada deserowa: masa kakaowa minimum 45%. Może zawierać orzechy. |
| Waga jednostkowa brutto | 0,28 kg |
| Producent: | Lotte Wedel Sp. z o.o.Ulica i numer: Zamoyskiego 28/30Kod pocztowy i miasto: 03-801 Warszawa PL |
| Liczba opakowań pierwszego rzędu na palecie | 112 op. zb. (DU) |
Alergeny
| Orzechy | Może zawierać |
|---|---|
| Orzeszki ziemne (arachidowe) i produkty pochodne | Tak |
| Ryby i produkty pochodne | Nie |
| Seler i produkty pochodne | Nie |
| Skorupiaki i produkty pochodne | Nie |
| Soja i produkty pochodne | Tak |
| Zboża zawierajace gluten | Tak |
| Dwutlenek siarki i siarczyny | Nie |
| Gorczyca i produkty pochodne | Nie |
| Jaja i produkty pochodne | Tak |
| Łubin i produkty pochodne | Nie |
| Mięczaki i produkty pochodne | Nie |
| Mleko i produkty pochodne (łącznie z laktozą) | Tak |
| Nasiona sezamu i produkty pochodne | Nie |
| Pszenica i produkty z pszenicy | Tak |
| Żyto i produkty żytnie | Tak |
Przechowywanie
| Sposób przechowywania | przechowywać w suchym i chłodnym miejscu |
|---|
Wartość odżywcza
| Jednostka będąca podstawą przeliczeń | g/100 g |
|---|---|
| Wartość energetyczna kcal | 533 kcal |
| Wartość energetyczna kJ | 2224 kJ |
| Wielkość porcji | 100 g |
| Zawartość białek | 7,2 g |
| Zawartość soli | 0,15 g |
| Kwasy tłuszczowe nasycone | 16 g |
| Zawartość tłuszczów (ogólnie) | 30 g |
| Cukry | 42 g |
| Zawartość węglowodanów | 56 g |
Inne informacje
| Dodatki zawarte w produkcie (E-symbole) | E322 Lecytyny, E500(ii) Wodorowęglan sodu, E503(ii) Wodorowęglan amonu |
|---|---|
| Funkcje dodatków obecnych w produkcie (zadeklarowanych jako dodatki lub numery E) | Aromat spożywczy, Emulgator, Substancja spulchniająca |