Topseller Kubki papierowe ikonki 250ml 50 sztuk
dodaj do przechowalni
Opis
Opis szczegółowy
Kubki papierowe do podawania napojów gorących oraz zimnych. Do stosowania jednorazowego w domu oraz w gastronomii.
Maksymalna temperatura płynu 95°C przez 15 minut.
Parametry produktu
| Materiał wykonania | Papier, Polietylen wysokiej gęstości (PE-HD) |
|---|---|
| Kolor | Beżowy |
| Liczba sztuk w opakowaniu | 50 szt. |
| Pojemność | 250 ml |
| Artykuł podlega pod dyrektywę SUP (Single Use Plastic) | Tak |
| Frakcja materiałowa | Papier |
| Oświadczenie o wprowadzeniu ostrzeżeń | Produkt nie wymaga wskazanych ostrzeżeń dotyczących bezpieczeństwa |
| Waga jednostkowa brutto | 0,3 kg |
| Adres podmiotu wprowadzającego do obrotu | Nazwa firmy: aku sp. z o.o. ulica i numer: zajączkowo 27c kod pocztowy i miasto: 83-110 tczew pl |
| Wymiary (SxWxG) | 8 x 8,8 x 8 cm |
| Liczba opakowań pierwszego rzędu na palecie | 36 op. zb. (DU) |
| Ilość sztuk opakowań na palecie lub w maksymalnym opakowaniu transportowym | 36 szt. |
| Kraj pochodzenia/Wyprodukowano w | Polska lub kraje Unii Europejskiej |