Tofu wok & bowl łagodne 160 g
dodaj do przechowalni
0
Opis
Wygoda bez kompromisów. Delikatnie marynowane i pokrojone kawałki tofu z naszej nowej linii Lunter Ready to Cook czekają, aby trafić na Twoją patelnię. Pełny posiłek przygotujesz w zaledwie 5 minut! Wok&Bowl Tofu sprawdzi się świetnie w sałatkach, wrapach, jako szybka przekąska lub w duecie z ulubionym sosem. Powstaje z połączenia czystego tofu bez GMO i prostej marynaty – bez sztucznych dodatków i niepotrzebnych składników. Jedno opakowanie dostarcza aż do 24 g białka!
Warunki przechowywania
Przechowywać w temperaturze od +2°C do +8°C.
Składniki
86% Tofu, 9% marynata woda sól przyprawy maltodekstryna, warzywa, cebula, czosnek, ekstrakt drożdzowy, regulator kwasowości kwas cytrynowy, olej słonecznikowy.
Alergeny
SOJA
Możliwe alergeny
GORCZYCA,SEZAM
Informacje o produkcie
Marka: LUNTER
Kraj pochodzenia: Słowacja
Masa brutto: 0,18 kg
| Wartość odżywcza | w 100 g |
|---|---|
| Wartość energetyczna | 803 kJ/ 192 kcal kJ/kcal |
| Tłuszcz | 14 g |
| Kwasy tłuszczowe nasycone | 1.9 g |
| Węglowodany | 1.4 g |
| Cukry | 1.1 g |
| Błonnik | g |
| Białko | 15 g |
| Sól | 1.2 g |