Tofu wędzone grill & salad 300g
dodaj do przechowalni
0
Opis
Warunki przechowywania
Przechowywać od +2°C do +8°C. również po otwarciu i spożyć w ciągu doby.
Składniki
77% tofu (85% soi, woda, wapń), 23% solanka (woda, sól), dym z drewna bukowego. Może zawierać gorczycę.
| Wartość odżywcza | w 100 g |
|---|---|
| Wartość energetyczna | 498 kJ/120 kcal |
| Tłuszcz | 7.6 g |
| Kwasy tłuszczowe nasycone | 1.1 g |
| Węglowodany | 0.5 g |
| Cukry | 0.5 g |
| Błonnik | 1.7 g |
| Białko | 12 g |
| Sól | 2 g |