Opis szczegółowy
Duńskie kruche ciastka Tiramisu z kawałkami ciemnej czekolady 150g
Parametry produktu
| Typ | Kruche |
| Smak | Klasyczne, Tiramisu |
| Dodatki | Czekolada deserowa |
| Zawartość netto | 150 g |
| Kraj pochodzenia/Wyprodukowano w | Dania |
| Składniki | Mąka pszenna, cukier, tłuszcz roślinny (olej palmowy, olej rzepakowy), kawałki ciemnej czekolady 8% (cukier, masa kakaowa 48%, masło kakaowe, alkalizowane odtłuszczone kakao w proszku, emulgator: lecytyna słonecznikowa), wiórki kokosowe, masło, cukier trzcinowy, substancje spulchniające (wodorowęglan amonu, wodorowęglan sodu), aromaty (tiramisu, wanilia), (0,8%), sól, aromat (kawa), aromat wanilia. |
| Waga jednostkowa brutto | 0,24 kg |
| Adres podmiotu wprowadzającego do obrotu | Nazwa firmy: malta premium sp. z o.o. ulica i numer: kopanina 28/32 kod pocztowy i miasto: 60-105 poznań pl |
| Liczba opakowań pierwszego rzędu na palecie | 48 op. zb. (DU) |
Alergeny
| Orzechy | Może zawierać |
| Ryby i produkty pochodne | Nie |
| Seler i produkty pochodne | Nie |
| Skorupiaki i produkty pochodne | Nie |
| Soja i produkty pochodne | Może zawierać |
| Zboża zawierajace gluten | Tak |
| Dwutlenek siarki i siarczyny | Nie |
| Gorczyca i produkty pochodne | Nie |
| Jaja i produkty pochodne | Nie |
| Łubin i produkty pochodne | Nie |
| Mięczaki i produkty pochodne | Nie |
| Mleko i produkty pochodne (łącznie z laktozą) | Tak |
| Nasiona sezamu i produkty pochodne | Nie |
| Pszenica i produkty z pszenicy | Tak |
Przechowywanie
| Sposób przechowywania | przechowywać w suchym i chłodnym miejscu |
Wartość odżywcza
| Jednostka będąca podstawą przeliczeń | g/100 g |
| Wartość energetyczna kcal | 505 kcal |
| Wartość energetyczna kJ | 2114 kJ |
| Wielkość porcji | 25 g |
| Zawartość białek | 4,8 g |
| Zawartość soli | 0,74 g |
| Kwasy tłuszczowe nasycone | 13 g |
| Zawartość tłuszczów (ogólnie) | 25 g |
| Cukry | 33 g |
| Zawartość węglowodanów | 64 g |