Tgq ryż biały długoziarnisty, paraboliczny 10 kg
dodaj do przechowalni
Opis
Parametry
| Rodzaj | Nieporcjowany |
|---|---|
| Typ | Parboiled |
| Zawartość netto | 10 kg |
| Kraj pochodzenia/Wyprodukowano w | Niemcy |
| Składniki | ryż paraboliczny |
| Waga jednostkowa brutto | 10,03 kg |
| Producent: | Transgourmet Polska Sp. z o.o.Ulica i numer: ul. Zamenhofa 133Kod pocztowy i miasto: 61-131 Poznań PL |
| Liczba opakowań pierwszego rzędu na palecie | 78 op. zb. (DU) |
Alergeny
| Orzechy | Nie |
|---|---|
| Ryby i produkty pochodne | Nie |
| Seler i produkty pochodne | Nie |
| Skorupiaki i produkty pochodne | Nie |
| Soja i produkty pochodne | Nie |
| Zboża zawierajace gluten | Nie |
| Dwutlenek siarki i siarczyny | Nie |
| Gorczyca i produkty pochodne | Nie |
| Jaja i produkty pochodne | Nie |
| Łubin i produkty pochodne | Nie |
| Mięczaki i produkty pochodne | Nie |
| Mleko i produkty pochodne (łącznie z laktozą) | Nie |
| Nasiona sezamu i produkty pochodne | Nie |
| Pszenica i produkty z pszenicy | Może zawierać |
Przechowywanie
| Inne uwagi dotyczące przechowywania | Przechowywać w suchym miejscu. chronić przed ciepłem i światłem. po otwarciu szczelnie zamknąć opakowanie. |
|---|---|
| Sposób przechowywania | przechowywać w temperaturze pokojowej, przechowywać w suchym miejscu, w temperaturze pokojowej |
| Instrukcje dotyczące przygotowania | Sposób przygotowania: metody wodno-ryżowej: wrzuć ryż do wrzącej, lekko osolonej wody. ilość wody podano w tabeli porcjowania. gotować na małym ogniu przez ok. 15-20 minut bez przykrycia. gotowy ryż odcedzić na durszlaku i podawać. metody pęczniejącego ryżu: wrzuć ryż do wrzącej, lekko osolonej wody. ilość wody podano w tabeli porcjowania. gotować na małym ogniu pod przykryciem, do czasu aż ryż wchłonie całą wodę. czas gotowania ok. 15-20 minut |
Wartość odżywcza
| Jednostka będąca podstawą przeliczeń | g/100 g |
|---|---|
| Wartość energetyczna kcal | 353 kcal |
| Wartość energetyczna kJ | 1496 kJ |
| Wielkość porcji | 10 ml |
| Zawartość białek | 7,3 g |
| Zawartość błonnika (ogólnie) w zadeklarowanej jednostce (g) | 1,5 g |
| Zawartość soli | 0,01 g |
| Kwasy tłuszczowe nasycone | 0,3 g |
| Zawartość tłuszczów (ogólnie) | 1,3 g |
| Cukry | 0,4 g |
| Zawartość węglowodanów | 77 g |