Opis szczegółowy
KOTLET SCHABOWY PANIEROWANY 100G X 80 SZTUK
Parametry produktu
| Gatunek mięsa | Wieprzowina |
| Rodzaj elementu | Schab |
| Klasa | E |
| Skóra | Bez skóry |
| Kości | Trybowane/filet |
| Kraj pochodzenia/Wyprodukowano w | Niemcy |
| Zawartość netto | 8 kg |
| Składniki | 75,1% wieprzowiny, 18,3% panierka (mąka pszenna, woda, skrobia pszenna, sól, proszek z owoców cytryny, drożdże, przyprawy), woda, syrop glukozowy, sól. |
| Temperatura przechowywania min - max | -18 - -6 °C |
| Waga jednostkowa brutto | 8,47 kg |
| Adres podmiotu wprowadzającego do obrotu | Nazwa firmy: transgourmet polska sp. z o.o. ulica i numer: ul. zamenhofa 133 kod pocztowy i miasto: 61-131 poznań pl |
| Liczba opakowań pierwszego rzędu na palecie | 54 op. zb. (DU) |
Alergeny
| Orzechy | Nie |
| Ryby i produkty pochodne | Nie |
| Seler i produkty pochodne | Może zawierać |
| Skorupiaki i produkty pochodne | Nie |
| Soja i produkty pochodne | Nie |
| Zboża zawierajace gluten | Tak |
| Dwutlenek siarki i siarczyny | Nie |
| Gorczyca i produkty pochodne | Może zawierać |
| Jaja i produkty pochodne | Może zawierać |
| Łubin i produkty pochodne | Nie |
| Mięczaki i produkty pochodne | Nie |
| Mleko i produkty pochodne (łącznie z laktozą) | Może zawierać |
| Nasiona sezamu i produkty pochodne | Może zawierać |
| Pszenica i produkty z pszenicy | Tak |
Przechowywanie
| Inne uwagi dotyczące przechowywania | Przechowywać w temp.: do -18°c lub niższej do daty minimalnej trwałości podanej na etykiecie; w temp. -12°c — 3 tygodnie; w temp. -6°c — 4 dni. po rozmrożeniu nie zamrażać ponownie. zużyć natychmiast po rozmrożeniu. spożywać dopiero po całkowitym ugotowaniu. |
| Sposób przechowywania | przechowywać w warunkach chłodniczych |
| Instrukcje dotyczące przygotowania | Patelnia: zamrożony produkt smażyć na średnim ogniu przez około 3-4 minuty z każdej strony. frytkownica: zamrożony produkt smażyć przez ok. 4 minuty w temp. 160°c. |
Wartość odżywcza
| Jednostka będąca podstawą przeliczeń | g/100 g |
| Wartość energetyczna kcal | 143 kcal |
| Wartość energetyczna kJ | 603 kJ |
| Wielkość porcji | 100 g |
| Zawartość białek | 17 g |
| Zawartość soli | 1,2 g |
| Kwasy tłuszczowe nasycone | 1 g |
| Zawartość tłuszczów (ogólnie) | 2,4 g |
| Cukry | 3 g |
| Zawartość węglowodanów | 13 g |