Terravita Cocoacara 100g X8
dodaj do przechowalni
Opis
Opis szczegółowy
Pamiętajcie, że gorzka czekolada 77% kakao zawiera na tyle mało cukru, że stanowi idealne rozwiązanie, w chwilach, w których ma się ochotę na coś słodkiego. Szukając czekolady, która będzie zawierała maksymalną ilość kakao, można sprawić, że szybko przejdzie ochota na więcej słodyczy.
Gorzka czekolada 77 % kakao
Gorzka czekolada to opcja dla osób, które ograniczają spożycie słodyczy, jednak chciałyby od czasu do czasu skosztować. Czekolada tego typu nie zawiera słodzików, dlatego jest bezpieczna nawet dla osób chorych na cukrzycę czy borykających się z nadwagą.
Parametry produktu
| Typ | Gorzka |
|---|---|
| Smak | Aksamitny |
| Zawartość netto | 100 g |
| Kraj pochodzenia/Wyprodukowano w | Polska |
| Składniki | Miazga kakaowa, cukier, kakao w proszku o obniżonej zawartości tłuszczu, tłuszcz kakaowy, emulgator: lecytyny (z soi); ekstrakt wanilii. Masa kakaowa 77%. Może zawierać mleko, zboża zawierające gluten (pszenica, jęczmień), orzeszki arachidowe, orzechy laskowe, migdały i orzechy nerkowca. |
| Waga jednostkowa brutto | 0,11 kg |
| Adres podmiotu wprowadzającego do obrotu | Nazwa firmy: terravita spółka z o.o. ulica i numer: szarych szeregów 48 kod pocztowy i miasto: 60-462 poznań pl |
| Liczba opakowań pierwszego rzędu na palecie | 650 op. zb. (DU) |
Alergeny
| Orzechy | Może zawierać |
|---|---|
| Orzeszki ziemne (arachidowe) i produkty pochodne | Może zawierać |
| Ryby i produkty pochodne | Nie |
| Seler i produkty pochodne | Nie |
| Skorupiaki i produkty pochodne | Nie |
| Soja i produkty pochodne | Tak |
| Zboża zawierajace gluten | Może zawierać |
| Dwutlenek siarki i siarczyny | Nie |
| Gorczyca i produkty pochodne | Nie |
| Jaja i produkty pochodne | Nie |
| Łubin i produkty pochodne | Nie |
| Mięczaki i produkty pochodne | Nie |
| Mleko i produkty pochodne (łącznie z laktozą) | Może zawierać |
| Nasiona sezamu i produkty pochodne | Nie |
| Pszenica i produkty z pszenicy | Może zawierać |
| Orzechy laskowe i produkty z orzechów laskowych | Może zawierać |
| Orzechy włoskie i produkty z orzecha włoskiego | Nie |
| Owies i produkty owsiane | Nie |
| Żyto i produkty żytnie | Nie |
| Jęczmień i produkty jęczmienne | Może zawierać |
| Migdały i produkty z migdałami | Może zawierać |
| Orzechy nerkowca i produkty z orzecha nerkowca | Może zawierać |
| Orzechy pekan i produkty z orzecha pekan | Nie |
| Orzech brazylijski i produkty z orzecha brazylijskiego | Nie |
| Pistacje i produkty pistacjowe | Nie |
| Orzechy makadamia i produkty z orzecha makadamia | Nie |
| Orzeszki piniowe i produkty z orzeszkami piniowymi | Nie |
Przechowywanie
| Sposób przechowywania | przechowywać w suchym i chłodnym miejscu |
|---|
Wartość odżywcza
| Jednostka będąca podstawą przeliczeń | g/100 g |
|---|---|
| Wartość energetyczna kcal | 530 kcal |
| Wartość energetyczna kJ | 2202 kJ |
| Wielkość porcji | 100 g |
| Zawartość białek | 12 g |
| Zawartość soli | 0,02 g |
| Kwasy tłuszczowe nasycone | 22 g |
| Zawartość tłuszczów (ogólnie) | 36 g |
| Cukry | 23 g |
| Zawartość węglowodanów | 32 g |