Teriyaki Noodles GOONG 90 g
dodaj do przechowalni
Opis
Opis szczegółowy
Idealne na szybki posiłek.
Parametry produktu
| Sposób przygotowania | Zalać gorącą wodą |
|---|---|
| Zawartość netto | 90 g |
| Kraj pochodzenia/Wyprodukowano w | Wietnam |
| Składniki | Makaron 71,1%: mąka pszenna, olej palmowy, skrobia ziemniaczana, tapioka - skrobia z manioku, sól, stabilizatory: e 501, e 339, e 450, e 451, e 452, e 412; cukier, wzmacniacz smaku: e 621; barwnik: e 160a; substancja spulchniająca: e 500; kurkuma, przeciwutleniacz: e 307. sos 27,8%: olej palmowy, przyprawy (cebula, czosnek, imbir), wzmacniacze smaku: e 621, e 635, e 627, e 331; woda, cukier, skoncentrowany gotowany tamaryndowiec (tamaryndowiec, woda, konserwant: e 202), sos sojowy (woda, odtłuszczona soja, mąka pszenna, sól, barwnik: e 150d; wzmacniacze smaku: e 621, e 627, e 621; sos sojowy w proszku, ekstrakt drożdżowy, substancja konserwująca: e 202; aromat sosu sojowego, stabilizator: e 415; substancja słodząca: e 955), sól, hydrolizowane białko sojowe, aromat mięsny, sos teriyaki [(sos sojowy (woda, soja, pszenica, sól), woda, cukier, mirin (ryż, woda, etanol, sól), sól, etanol, mielony imbir, regulator kwasowości: e 270; ekstrakt drożdżowy, substancja zagęszczająca: e 415], sos ostrygowy (woda, cukier, sól, ekstrakt z ostryg (mięczak), skrobia modyfikowana, mąka pszenna, barwnik: e 150a), regulator kwasowości: e 330; substancja konserwująca: e 202; barwnik: e 150d; przeciwutleniacz: e 307 opakowanie z warzywami 1,1%: odtłuszczona soja, suszone warzywa (dymka, marchew) |
| Klasa tolerancji / ryzyka wg ADR | Nie dotyczy |
| Kategoria transportowa wg ADR | Nie dotyczy |
| Grupa pakowania wg ADR | Nie dotyczy |
| Wskaźnik jednostki wysyłkowej / isTradeItemADespatchUnit | Kartony |
| Czy jednostka handlowa jest przeznaczona do fakturowania? / isTradeItemAnInvoiceUnit | W sztukach |
| Temperatura przechowywania min - max | 0 - 25 °C |
| Waga jednostkowa brutto | 0,13 kg |
| Adres podmiotu wprowadzającego do obrotu | Nazwa firmy: pamapol s.a. ulica i numer: wieluńska 2 kod pocztowy i miasto: 97-438 rusiec pl |
| Liczba opakowań pierwszego rzędu na palecie | 60 op. zb. (DU) |
Alergeny
| Orzechy | Nie |
|---|---|
| Ryby i produkty pochodne | Nie |
| Seler i produkty pochodne | Nie |
| Skorupiaki i produkty pochodne | Nie |
| Soja i produkty pochodne | Tak |
| Zboża zawierajace gluten | Nie |
| Dwutlenek siarki i siarczyny | Nie |
| Gorczyca i produkty pochodne | Nie |
| Jaja i produkty pochodne | Nie |
| Łubin i produkty pochodne | Nie |
| Mięczaki i produkty pochodne | Tak |
| Mleko i produkty pochodne (łącznie z laktozą) | Nie |
| Nasiona sezamu i produkty pochodne | Nie |
| Pszenica i produkty z pszenicy | Tak |
| Żyto i produkty żytnie | Nie |
| Jęczmień i produkty jęczmienne | Nie |
| Owies i produkty owsiane | Nie |
Przechowywanie
| Sposób przechowywania | przechowywać w suchym miejscu, w temperaturze pokojowej |
|---|
Wartość odżywcza
| Jednostka będąca podstawą przeliczeń | g/100 g |
|---|---|
| Wartość energetyczna kcal | 241 kcal |
| Wartość energetyczna kJ | 1012 kJ |
| Wielkość porcji | 90 g |
| Zawartość białek | 5,6 g |
| Zawartość soli | 1,1 g |
| Kwasy tłuszczowe nasycone | 4,4 g |
| Zawartość tłuszczów (ogólnie) | 8,8 g |
| Cukry | 2,6 g |
| Zawartość węglowodanów | 32 g |