'Tequila Jose Cuervo Silver 35% 0,7L X6
dodaj do przechowalni
0
Opis
Opis szczegółowy
Krystalicznie czysta, ze srebrnymi cieniami i doskonałej strukturze. Posiada neutralny profil zapachowy z akcentami agawy, świeżych ziół i kwiatów. Jest butelkowana bezpośrednio po zakończeniu dwukrotnej destylacji i nie jest poddawana leżakowaniu. Ma smak agawy połączonej z karmelem i świeżymi ziołami. Jej słodycz doskonale równoważy alkohol.
Parametry produktu
| Rodzaj | Tequila |
|---|---|
| Kraj pochodzenia/Wyprodukowano w | Meksyk |
| Zawartość alkoholu | 35 % obj. |
| Pojemność | 700 ml |
| Smak | Klasyczny (classic) |
| Serwowanie | Drinki, Samodzielnie |
| Waga jednostkowa brutto | 1,18 kg |
| Adres podmiotu wprowadzającego do obrotu | Nazwa firmy: united beverages sa ulica i numer: przelot 66 kod pocztowy i miasto: 87-100 toruń pl |
| Produkt medyczny / Produkt akcyzowy | Produkt akcyzowy |
| Numer GTU | GTU_01 - Alkohole |
| Liczba opakowań pierwszego rzędu na palecie | 84 op. zb. (DU) |
Alergeny
| Orzechy | Nie |
|---|---|
| Ryby i produkty pochodne | Nie |
| Seler i produkty pochodne | Nie |
| Skorupiaki i produkty pochodne | Nie |
| Soja i produkty pochodne | Nie |
| Zboża zawierajace gluten | Nie |
| Dwutlenek siarki i siarczyny | Nie |
| Gorczyca i produkty pochodne | Nie |
| Jaja i produkty pochodne | Nie |
| Łubin i produkty pochodne | Nie |
| Mięczaki i produkty pochodne | Nie |
| Mleko i produkty pochodne (łącznie z laktozą) | Nie |
| Nasiona sezamu i produkty pochodne | Nie |
Przechowywanie
| Sposób przechowywania | przechowywać w suchym i chłodnym miejscu |
|---|
Wartość odżywcza
| Jednostka będąca podstawą przeliczeń | g/100 ml |
|---|---|
| Wielkość porcji | 100 ml |
| Ilość porcji w opakowaniu | 7 szt. |