Opis szczegółowy
Tequila o złotej barwie z odcieniami miedzi oraz bogatej i gładkiej strukturze. W aromacie wyczuwalne akcenty gotowanej agawy, dębu, cynamonu, pomarańczy i miodu. W smaku subtelna, delikatna i słodka. Tequila Jose Cuervo Reposado leżakuje w głęboko wypalanych beczkach z amerykańskiego dębu, co nadaje jej dystyngowanego koloru i tytuł prawdziwej Reposado. Dodatkowy czas przeznaczony na leżakowanie nadaje Tequila Jose Cuervo Reposado perfekcyjnie delikatny profil dzięki czemu jest to idealny trunek do konsumpcji w zmrożonych shotach.
Parametry produktu
| Rodzaj | Tequila |
| Kraj pochodzenia/Wyprodukowano w | Meksyk |
| Zawartość alkoholu | 35 % obj. |
| Pojemność | 0,7 l (dm³) |
| Smak | Klasyczne |
| Serwowanie | Drinki, Samodzielnie |
| Kraj pochodzenia głównego składnika | Meksyk |
| Waga jednostkowa brutto | 1,18 kg |
| Adres podmiotu wprowadzającego do obrotu | Nazwa firmy: united beverages s.a. ulica i numer: przelot 66 kod pocztowy i miasto: 87-100 toruń pl |
| Produkt medyczny / Produkt akcyzowy | Produkt akcyzowy |
| Numer GTU | GTU_01 - Alkohole |
| Liczba opakowań pierwszego rzędu na palecie | 84 op. zb. (DU) |
| Całkowity okres minimalnej trwałości (od daty produkcji) | nie dotyczy |
Alergeny
| Orzechy | Nie |
| Ryby i produkty pochodne | Nie |
| Seler i produkty pochodne | Nie |
| Skorupiaki i produkty pochodne | Nie |
| Soja i produkty pochodne | Nie |
| Zboża zawierajace gluten | Nie |
| Dwutlenek siarki i siarczyny | Nie |
| Gorczyca i produkty pochodne | Nie |
| Jaja i produkty pochodne | Nie |
| Łubin i produkty pochodne | Nie |
| Mięczaki i produkty pochodne | Nie |
| Mleko i produkty pochodne (łącznie z laktozą) | Nie |
| Nasiona sezamu i produkty pochodne | Nie |
Przechowywanie
| Sposób przechowywania | przechowywać w suchym i chłodnym miejscu |
Wartość odżywcza
| Jednostka będąca podstawą przeliczeń | g/100 ml |
| Wielkość porcji | 100 ml |