Teekanne World Special Teas Mieszanka herbatek ziołowych o smaku imbiru i kurkumy 35 g 20 x 1,75 g
dodaj do przechowalni
Opis
Parametry
| Typ | Ekspresowa |
|---|---|
| Liczba torebek | 20 |
| Rodzaj | Aromatyzowana, Ziołowa |
| Smak | Miodowy, Imbirowy, Cytrusowy |
| Kraj pochodzenia/Wyprodukowano w | Unia Europejska |
| Zawartość netto | 40 g |
| Parzenie - temperatura wody | Wrzątek |
| Składniki | IMBIR (43%), KURKUMA(40%), KORZEŃ CYKORII, AROMAT CYTRYNOWY (6%), AROMAT MIODOWY, MIÓD (0,5%), SKÓRKA CYTRTNY (0,5%) |
| Kraj pochodzenia głównego składnika | Unia Europejska |
| Temperatura przechowywania min - max | 5 - 25 °C |
| Waga jednostkowa brutto | 0,07 kg |
| Producent: | teekanne polska sp. z o.o. ulica i numer: kokotów 810 kod pocztowy i miasto: 32-002 kokotów pl |
| Liczba opakowań pierwszego rzędu na palecie | 176 op. zb. (DU) |
| Czas parzenia | 7 - 9 min |
Alergeny
| Orzechy | Nie |
|---|---|
| Orzeszki ziemne (arachidowe) i produkty pochodne | Nie |
| Ryby i produkty pochodne | Nie |
| Seler i produkty pochodne | Nie |
| Skorupiaki i produkty pochodne | Nie |
| Soja i produkty pochodne | Nie |
| Zboża zawierajace gluten | Nie |
| Dwutlenek siarki i siarczyny | Nie |
| Gorczyca i produkty pochodne | Nie |
| Jaja i produkty pochodne | Nie |
| Łubin i produkty pochodne | Nie |
| Mięczaki i produkty pochodne | Nie |
| Mleko i produkty pochodne (łącznie z laktozą) | Nie |
| Nasiona sezamu i produkty pochodne | Nie |
| Pszenica i produkty z pszenicy | Nie |
| Żyto i produkty żytnie | Nie |
| Jęczmień i produkty jęczmienne | Nie |
| Owies i produkty owsiane | Nie |
| Migdały i produkty z migdałami | Nie |
| Orzeszki piniowe i produkty z orzeszkami piniowymi | Nie |
| Orzechy laskowe i produkty z orzechów laskowych | Nie |
| Orzechy włoskie i produkty z orzecha włoskiego | Nie |
| Orzechy nerkowca i produkty z orzecha nerkowca | Nie |
| Orzechy pekan i produkty z orzecha pekan | Nie |
| Orzech brazylijski i produkty z orzecha brazylijskiego | Nie |
| Pistacje i produkty pistacjowe | Nie |
| Orzechy makadamia i produkty z orzecha makadamia | Nie |
Przechowywanie
| Pakowany/e w atmosferze ochronnej | Nie |
|---|---|
| Sposób przechowywania | przechowywać w suchym i chłodnym miejscu |
| Stosowanie - propozycje podania | Torebka herbatki przeznaczona do przygotowywania naparów z wykorzystaniem wrzacej wody |
| Instrukcje dotyczące przygotowania | Torebkę zalac wodą w temperaturze 100 stopni, parzyć zgodnie z instrukcją na opakowaniu |
Wartość odżywcza
| Jednostka będąca podstawą przeliczeń | g/100 g |
|---|---|
| Wartość energetyczna kcal | 1 kcal |
| Wartość energetyczna kJ | 3 kJ |
| Wielkość porcji | 1,75 g |
| Zawartość białek | 0,1 g |
| Zawartość soli | 0,01 g |
| Kwasy tłuszczowe nasycone | <0,1 |
| Zawartość tłuszczów (ogólnie) | <0,1 |
| Cukry | <0,1 |
| Zawartość węglowodanów | <0,1 |
| Ilość porcji w opakowaniu | 20 szt. |
Inne informacje
| Zawiera substancje konserwujące | Nie |
|---|---|
| Informacje szczegółowe dotyczące środków słodzących | Nie |
| Zawiera taurynę | Nie |
| Zawiera wzmacniacze smaku | Nie |
| Osłonka niejadalna | Nie |
| Zawiera fosforany | Nie |
| Zawiera kofeinę | Nie |
| Zawiera lukrecję | Nie |
| Zawiera przeciwutleniacze | Nie |
| Środki spozywcze z dodatkiem fitosteroli, estrów fitosteroli, fitostanoli lub estrów fitostanoli | Nie |
| Zawiera barwniki | Nie |
| Zawiera chininę | Nie |