Teekanne World Special Teas Herbata biała 25 g 20 x 1,25 g
dodaj do przechowalni
Opis
Parametry
| Typ | Ekspresowa |
|---|---|
| Liczba torebek | 20 |
| Rodzaj | Biała |
| Kraj pochodzenia/Wyprodukowano w | Polska |
| Zawartość netto | 25 g |
| Parzenie - temperatura wody | Wrzątek |
| Składniki | herbata biała |
| Waga jednostkowa brutto | 0,06 kg |
| Producent: | Teekanne Polska Sp. z o.o.Ulica i numer: Kokotów 810Kod pocztowy i miasto: 32-002 Kokotów PL |
| Liczba opakowań pierwszego rzędu na palecie | 176 op. zb. (DU) |
| Czas parzenia | 2 - 3 min |
Alergeny
| Orzechy | Nie |
|---|---|
| Ryby i produkty pochodne | Nie |
| Seler i produkty pochodne | Nie |
| Skorupiaki i produkty pochodne | Nie |
| Soja i produkty pochodne | Nie |
| Zboża zawierajace gluten | Nie |
| Dwutlenek siarki i siarczyny | Nie |
| Gorczyca i produkty pochodne | Nie |
| Jaja i produkty pochodne | Nie |
| Łubin i produkty pochodne | Nie |
| Mięczaki i produkty pochodne | Nie |
| Mleko i produkty pochodne (łącznie z laktozą) | Nie |
| Nasiona sezamu i produkty pochodne | Nie |
Przechowywanie
| Sposób przechowywania | przechowywać w suchym i chłodnym miejscu |
|---|
Wartość odżywcza
| Jednostka będąca podstawą przeliczeń | g/100 g |
|---|---|
| Wielkość porcji | 1 ml |