Opis szczegółowy
Półwytrawne wino o intensywnej złotej barwie i przyjemnym bukiecie aromatów owoców egzotycznych. Wino delikatne, stworzone na bazie wyselekcjonowanych, szlachetnych odmian Rkatsiteli i Mtsvane. Oryginalność szczepów wpływa na wyjątkową harmonię i nietuzinkowośc tego wina.
Parametry produktu
| Charakter | Półwytrawne (Demi-sec/semiseco/half dry) |
| Kolor | Biały |
| Szczep | Rkaciteli |
| Rodzaj | Gronowe |
| Serwowanie | Cielęcina, Dania jarskie |
| Kraj pochodzenia/Wyprodukowano w | Gruzja |
| Pojemność | 750 ml |
| Zawartość alkoholu | 11,5 % obj. |
| Składniki | Nie dotyczy |
| Waga jednostkowa brutto | 1,6 kg |
| Region pochodzenia | Kakheti |
| Adres podmiotu wprowadzającego do obrotu | Nazwa firmy: partner center sp. z o.o. ulica i numer: piotrkowska 89 kod pocztowy i miasto: 97-423 łódź pl |
| Produkt medyczny / Produkt akcyzowy | Produkt akcyzowy |
| Numer GTU | GTU_01 - Alkohole |
| Liczba opakowań pierwszego rzędu na palecie | 48 op. zb. (DU) |
Alergeny
| Orzechy | Nie |
| Ryby i produkty pochodne | Nie |
| Seler i produkty pochodne | Nie |
| Skorupiaki i produkty pochodne | Nie |
| Soja i produkty pochodne | Nie |
| Zboża zawierajace gluten | Nie |
| Dwutlenek siarki i siarczyny | Tak |
| Gorczyca i produkty pochodne | Nie |
| Jaja i produkty pochodne | Nie |
| Łubin i produkty pochodne | Nie |
| Mięczaki i produkty pochodne | Nie |
| Mleko i produkty pochodne (łącznie z laktozą) | Nie |
| Nasiona sezamu i produkty pochodne | Nie |
Przechowywanie
| Sposób przechowywania | przechowywać w suchym i chłodnym miejscu |
Wartość odżywcza
| Jednostka będąca podstawą przeliczeń | g/100 ml |
| Wielkość porcji | 750 ml |