Opis szczegółowy
Piwo Tatra Mocne to bogaty, piwny smak wyróżniający się intensywną goryczką. Mocne cechuje się zwiększoną zawartością ekstraktu i alkoholu. Odpowiednie na wspólne chwile wytchnienia po dniu pełnym wyzwań. Tatra to spokój, doświadczenie, umiłowanie tradycji, poszanowanie przyrody i szczere docenienie ciężkiej, uczciwej pracy oraz podkreślenie wagi własnej przestrzeni i zasłużonego odpoczynku. A dzięki pracy naszych browarników możemy się cieszyć prostym, uczciwym piwem. Takim, które każdy z miłośników piwa ceni najbardziej.
Parametry produktu
| Rodzaj | Lager |
| Smak podstawowy | Klasyczne |
| Zawartość alkoholu | 7 % obj. |
| Kraj pochodzenia/Wyprodukowano w | Polska |
| Pojemność | 500 ml |
| Kraj pochodzenia głównego składnika | Polska |
| Waga jednostkowa brutto | 0,83 kg |
| Produkt posiada opakowanie kaucyjne | Tak |
| Skład | Woda słód jęczmienny syrop glukozowy kukurydza ekstrakt z chmielu jęczmień |
| Wysokość kaucji | 0,5 PLN |
| Adres podmiotu wprowadzającego do obrotu | Nazwa firmy: grupa żywiec sp. z o.o. ulica i numer: browarna 88 kod pocztowy i miasto: 34-300 żywiec pl |
| Produkt medyczny / Produkt akcyzowy | Produkt akcyzowy |
| Numer GTU | GTU_01 - Alkohole |
| Liczba opakowań pierwszego rzędu na palecie | 40 op. zb. (DU) |
Alergeny
| Orzechy | Nie |
| Ryby i produkty pochodne | Nie |
| Seler i produkty pochodne | Nie |
| Skorupiaki i produkty pochodne | Nie |
| Soja i produkty pochodne | Nie |
| Zboża zawierajace gluten | Nie |
| Dwutlenek siarki i siarczyny | Nie |
| Gorczyca i produkty pochodne | Nie |
| Jaja i produkty pochodne | Nie |
| Łubin i produkty pochodne | Nie |
| Mięczaki i produkty pochodne | Nie |
| Mleko i produkty pochodne (łącznie z laktozą) | Nie |
| Nasiona sezamu i produkty pochodne | Nie |
| Jęczmień i produkty jęczmienne | Tak |
Przechowywanie
| Pakowany/e w atmosferze ochronnej | Nie |
| Sposób przechowywania | przechowywać w temperaturze pokojowej |
Wartość odżywcza
| Jednostka będąca podstawą przeliczeń | g/100 ml |
| Wartość energetyczna kcal | 52 kcal |
| Wartość energetyczna kJ | 219 kJ |
| Wielkość porcji | 500 ml |
Inne informacje o zawartości
| Zawiera substancje konserwujące | Nie |
| Zawiera taurynę | Nie |
| Zawiera wzmacniacze smaku | Nie |
| Osłonka niejadalna | Nie |
| Zawiera fosforany | Nie |
| Zawiera kofeinę | Nie |
| Zawiera lukrecję | Nie |
| Zawiera przeciwutleniacze | Nie |
| Środki spozywcze z dodatkiem fitosteroli, estrów fitosteroli, fitostanoli lub estrów fitostanoli | Nie |
| Zawiera barwniki | Nie |
| Zawiera chininę | Nie |