Tartare vege czosnek i zioła 140 g
dodaj do przechowalni
Opis
Parametry
| Składniki | Baza migdałowa 65% (woda, puree z migdałów 16%), woda, olej rzepakowy, inulina, skrobia ziemniaczana, czosnek, zioła, skoncentrowany sok cytrynowy, sól, pieprz, aromaty. produkt spulchniony azotem. może zawierać mleko i orzechy. |
|---|---|
| Kraj pochodzenia/Wyprodukowano w | Francja |
| Zawartość netto | 140 g |
| Temperatura przechowywania min - max | 2 - 8 °C |
| Waga jednostkowa brutto | 0,16 kg |
| Producent: | mleczarnia "turek" sp. z o.o. ulica i numer: milewskiego 11 kod pocztowy i miasto: 62-700 turek pl |
| Produkt wegański | 1 |
| Liczba opakowań pierwszego rzędu na palecie | 616 op. zb. (DU) |
Alergeny
| Orzechy | Może zawierać |
|---|---|
| Orzeszki ziemne (arachidowe) i produkty pochodne | Może zawierać |
| Ryby i produkty pochodne | Nie |
| Seler i produkty pochodne | Może zawierać |
| Skorupiaki i produkty pochodne | Nie |
| Soja i produkty pochodne | Nie |
| Zboża zawierajace gluten | Nie |
| Dwutlenek siarki i siarczyny | Nie |
| Gorczyca i produkty pochodne | Nie |
| Jaja i produkty pochodne | Nie |
| Łubin i produkty pochodne | Nie |
| Mięczaki i produkty pochodne | Nie |
| Mleko i produkty pochodne (łącznie z laktozą) | Nie |
| Nasiona sezamu i produkty pochodne | Nie |
| Pszenica i produkty z pszenicy | Nie |
| Żyto i produkty żytnie | Nie |
| Jęczmień i produkty jęczmienne | Nie |
| Owies i produkty owsiane | Nie |
| Migdały i produkty z migdałami | Tak |
| Orzechy laskowe i produkty z orzechów laskowych | Może zawierać |
| Orzechy włoskie i produkty z orzecha włoskiego | Może zawierać |
| Orzechy nerkowca i produkty z orzecha nerkowca | Może zawierać |
| Orzechy pekan i produkty z orzecha pekan | Może zawierać |
| Orzech brazylijski i produkty z orzecha brazylijskiego | Może zawierać |
| Pistacje i produkty pistacjowe | Może zawierać |
| Orzechy makadamia i produkty z orzecha makadamia | Może zawierać |
| Orzeszki piniowe i produkty z orzeszkami piniowymi | Może zawierać |
Przechowywanie
| Sposób przechowywania | przechowywać w warunkach chłodniczych |
|---|
Wartość odżywcza
| Jednostka będąca podstawą przeliczeń | g/100 g |
|---|---|
| Wartość energetyczna kcal | 227 kcal |
| Wartość energetyczna kJ | 939 kJ |
| Wielkość porcji | 20 g |
| Zawartość białek | 4,6 g |
| Zawartość soli | 1,1 g |
| Kwasy tłuszczowe nasycone | 1,7 g |
| Zawartość tłuszczów (ogólnie) | 19 g |
| Cukry | 1,1 g |
| Zawartość węglowodanów | 7,4 g |