Tartare Śmietankowa Łąka 140g X8
dodaj do przechowalni
Opis
Opis szczegółowy
Przenieś się na polską łąkę, gdzie pod błękitnym niebem zieleni się soczysta trawa. Posilone nią krowy produkują pyszne mleko. To z niego powstaje śmietanka, która jest sekretem wyjątkowego smaku serka TARTARE Śmietankowa Łąka z solą morską. Dodaje charakterystycznej, delikatnej słodyczy puszystemu serkowi i sprawia, że tak łatwo rozsmarowuje się na kromce ulubionego pieczywa. Kiedy rozpoczynasz dzień takim śniadaniem, już wiesz, że będzie pyszny.
Parametry produktu
| Rodzaj mleka | Krowie |
|---|---|
| Gatunek sera | Kanapkowy |
| Smak | |
| Składniki | ser twarogowy, sól morska |
| Zawartość tłuszczu | Pełnotłusty (sery podpuszczkowe) (zaw. tłuszczu 45%) |
| Kraj pochodzenia/Wyprodukowano w | Czechy |
| Zawartość netto | 140 g |
| Kraj pochodzenia głównego składnika | Czechy |
| Temperatura przechowywania min - max | 2 - 6 °C |
| Waga jednostkowa brutto | 0,16 kg |
| Adres podmiotu wprowadzającego do obrotu | Nazwa firmy: Mleczarnia "Turek" Sp. z o.o. Ulica i numer: Milewskiego 11 Kod pocztowy i miasto: 62-700 Turek PL |
| Liczba opakowań pierwszego rzędu na palecie | 180 op. zb. (DU) |
Alergeny
| Orzechy | Może zawierać |
|---|---|
| Orzeszki ziemne (arachidowe) i produkty pochodne | Nie |
| Ryby i produkty pochodne | Może zawierać |
| Seler i produkty pochodne | Nie |
| Skorupiaki i produkty pochodne | Nie |
| Soja i produkty pochodne | Nie |
| Zboża zawierajace gluten | Nie |
| Dwutlenek siarki i siarczyny | Nie |
| Gorczyca i produkty pochodne | Nie |
| Jaja i produkty pochodne | Nie |
| Łubin i produkty pochodne | Nie |
| Mięczaki i produkty pochodne | Nie |
| Mleko i produkty pochodne (łącznie z laktozą) | Tak |
| Nasiona sezamu i produkty pochodne | Nie |
| Pszenica i produkty z pszenicy | Nie |
| Żyto i produkty żytnie | Nie |
| Jęczmień i produkty jęczmienne | Nie |
| Owies i produkty owsiane | Nie |
| Migdały i produkty z migdałami | Nie |
| Orzechy laskowe i produkty z orzechów laskowych | Nie |
| Orzechy włoskie i produkty z orzecha włoskiego | Nie |
| Orzechy nerkowca i produkty z orzecha nerkowca | Nie |
| Orzechy pekan i produkty z orzecha pekan | Nie |
| Orzech brazylijski i produkty z orzecha brazylijskiego | Nie |
| Pistacje i produkty pistacjowe | Nie |
| Orzechy makadamia i produkty z orzecha makadamia | Nie |
| Orzeszki piniowe i produkty z orzeszkami piniowymi | Nie |
Przechowywanie
| Pakowany/e w atmosferze ochronnej | Nie |
|---|---|
| Sposób przechowywania | przechowywać w warunkach chłodniczych |
| Instrukcje dotyczące przygotowania | do bezpośredniego spożycia po otwarciu |
Wartość odżywcza
| Jednostka będąca podstawą przeliczeń | g/100 g |
|---|---|
| Wartość energetyczna kcal | 257 kcal |
| Wartość energetyczna kJ | 1063 kJ |
| Wielkość porcji | 100 g |
| Zawartość białek | 7,2 g |
| Zawartość soli | 0,63 g |
| Kwasy tłuszczowe nasycone | 17 g |
| Zawartość tłuszczów (ogólnie) | 24 g |
| Cukry | 3 g |
| Zawartość węglowodanów | 3,1 g |