Tartare Łososiowa Zatoka 140g X8
dodaj do przechowalni
Opis
Opis szczegółowy
Tylko w krystalicznej wodzie żyją najpiękniejsze, najbardziej dorodne okazy łososia. Delikatne mięso tej królewskiej ryby, lekko przyprawione koperkiem i pieprzem stanowi ciekawą kompozycję smakową. Intensywnego aromatu łosoś dodaje także puszystemu serkowi TARTARE Łososiowa Zatoka. Delikatna puszysta konsystencja i wyjątkowy smak sprawią, że rozpłyniesz się z każdym kęsem.
Parametry produktu
| Rodzaj mleka | Krowie |
|---|---|
| Gatunek sera | Kanapkowy |
| Smak | Smakowy |
| Składniki | ser twarogowy, pasta łososiowa 5% (woda, aromat, suszony łosoś 6%, koper 2%, ekstrakt z papryki), sól |
| Zawartość tłuszczu | Pełnotłusty (sery podpuszczkowe) (zaw. tłuszczu 45%) |
| Kraj pochodzenia/Wyprodukowano w | Czechy |
| Zawartość netto | 140 g |
| Kraj pochodzenia głównego składnika | Czechy |
| Temperatura przechowywania min - max | 2 - 6 °C |
| Waga jednostkowa brutto | 0,16 kg |
| Adres podmiotu wprowadzającego do obrotu | Nazwa firmy: Mleczarnia "Turek" Sp. z o.o. Ulica i numer: Milewskiego 11 Kod pocztowy i miasto: 62-700 Turek PL |
| Liczba opakowań pierwszego rzędu na palecie | 180 op. zb. (DU) |
Alergeny
| Orzechy | Może zawierać |
|---|---|
| Orzeszki ziemne (arachidowe) i produkty pochodne | Nie |
| Ryby i produkty pochodne | Tak |
| Seler i produkty pochodne | Nie |
| Skorupiaki i produkty pochodne | Nie |
| Soja i produkty pochodne | Tak |
| Zboża zawierajace gluten | Nie |
| Dwutlenek siarki i siarczyny | Nie |
| Gorczyca i produkty pochodne | Nie |
| Jaja i produkty pochodne | Nie |
| Łubin i produkty pochodne | Nie |
| Mięczaki i produkty pochodne | Nie |
| Mleko i produkty pochodne (łącznie z laktozą) | Tak |
| Nasiona sezamu i produkty pochodne | Nie |
| Pszenica i produkty z pszenicy | Nie |
| Żyto i produkty żytnie | Nie |
| Jęczmień i produkty jęczmienne | Nie |
| Owies i produkty owsiane | Nie |
| Migdały i produkty z migdałami | Nie |
| Orzechy laskowe i produkty z orzechów laskowych | Nie |
| Orzechy włoskie i produkty z orzecha włoskiego | Nie |
| Orzechy nerkowca i produkty z orzecha nerkowca | Nie |
| Orzechy pekan i produkty z orzecha pekan | Nie |
| Orzech brazylijski i produkty z orzecha brazylijskiego | Nie |
| Pistacje i produkty pistacjowe | Nie |
| Orzechy makadamia i produkty z orzecha makadamia | Nie |
| Orzeszki piniowe i produkty z orzeszkami piniowymi | Nie |
Przechowywanie
| Pakowany/e w atmosferze ochronnej | Nie |
|---|---|
| Sposób przechowywania | przechowywać w warunkach chłodniczych |
| Instrukcje dotyczące przygotowania | do bezpośredniego spożycia po otwarciu |
Wartość odżywcza
| Jednostka będąca podstawą przeliczeń | g/100 g |
|---|---|
| Wartość energetyczna kcal | 249 kcal |
| Wartość energetyczna kJ | 1031 kJ |
| Wielkość porcji | 100 g |
| Zawartość białek | 7,3 g |
| Zawartość soli | 0,9 g |
| Kwasy tłuszczowe nasycone | 16 g |
| Zawartość tłuszczów (ogólnie) | 23 g |
| Cukry | 2,9 g |
| Zawartość węglowodanów | 3,3 g |