Tarczyński Gryzzale Parówki z Piersi Kurczaka 160g X11
dodaj do przechowalni
Opis
Opis szczegółowy
Paróweczki z Piersi Kurczaka wyróżnia bardzo prosty skład i najwyższej jakości mięso, bez dodatku konserwantów. Oferowane są w wygodnym opakowaniu z czterema oddzielnymi porcjami - idealnymi na małe brzuszki naszych najmłodszych i najbardziej wymagających konsumentów. Paróweczki Tarczyński Gryzzale to pyszne i pożywne śniadanie dla każdego dziecka.
Parametry produktu
| Gatunek mięsa | Kurczak |
|---|---|
| Smak | Kurczak |
| Kraj pochodzenia/Wyprodukowano w | Polska |
| Zawartość netto | 160 g |
| Składniki | mięso z fileta z kurczaka 95%, sól, przyprawy, susz z aceroli, aromaty |
| Temperatura przechowywania min - max | 2 - 6 °C |
| Waga jednostkowa brutto | 0,17 kg |
| Adres podmiotu wprowadzającego do obrotu | Nazwa firmy: TARCZYŃSKI S.A. Ulica i numer: Ujeździec Mały 80 Kod pocztowy i miasto: 55-100 Trzebnica PL |
| Liczba opakowań pierwszego rzędu na palecie | 160 op. zb. (DU) |
Alergeny
| Orzechy | Może zawierać |
|---|---|
| Ryby i produkty pochodne | Nie |
| Seler i produkty pochodne | Może zawierać |
| Skorupiaki i produkty pochodne | Nie |
| Soja i produkty pochodne | Może zawierać |
| Zboża zawierajace gluten | Nie |
| Dwutlenek siarki i siarczyny | Nie |
| Gorczyca i produkty pochodne | Może zawierać |
| Jaja i produkty pochodne | Nie |
| Łubin i produkty pochodne | Nie |
| Mięczaki i produkty pochodne | Nie |
| Mleko i produkty pochodne (łącznie z laktozą) | Może zawierać |
| Nasiona sezamu i produkty pochodne | Nie |
| Pszenica i produkty z pszenicy | Nie |
Przechowywanie
| Inne uwagi dotyczące przechowywania | Po otwarciu przechowywać w lodówce i spożyć w ciągu 2 dni |
|---|---|
| Pakowany/e w atmosferze ochronnej | Tak |
| Sposób przechowywania | przechowywać w warunkach chłodniczych |
Wartość odżywcza
| Jednostka będąca podstawą przeliczeń | g/100 g |
|---|---|
| Wartość energetyczna kcal | 193 kcal |
| Wartość energetyczna kJ | 804 kJ |
| Wielkość porcji | 160 g |
| Zawartość białek | 18 g |
| Zawartość soli | 1,8 g |
| Kwasy tłuszczowe nasycone | 3,7 g |
| Zawartość tłuszczów (ogólnie) | 13 g |
| Cukry | 0,5 g |
| Zawartość węglowodanów | 0,5 g |
Inne informacje o zawartości
| Osłonka niejadalna | Nie |
|---|