Tarczyn Sok 100% pomidor z dodatkiem soli morskiej 300 ml 6 szt.
dodaj do przechowalni
Opis
Opis szczegółowy
Pożera Cię pragnienie? Intensywnie czerwony kolor, jędrna skórka, soczysty miąższ o kwaskowo-słodkim smaku - wybór nie może być przypadkowy, gdy chodzi o sok pomidorowy 100% Tarczyn. Skusisz się?
Pamiętając smaki dzieciństwa, powracamy do tradycji i korzeni. A Tarczyn zobowiązuje. Nasi ogrodnicy od lat wkładają mnóstwo serca w to, by warzywa były dorodne i smakowite - dokładnie takie, jak dawniej, w ogródku mamy.
Rozsmakuj się w aromacie dojrzewających w słońcu pomidorów z odrobiną soli morskiej.
Bogaty w niezbędne organizmowi do prawidłowego funkcjonowania witaminy, potas i błonnik, nasz sok pomidorowy to najlepszy wybór!
Parametry produktu
| Pojemność | 300 ml |
|---|---|
| Typ produktu | Sok |
| Rodzaj | Warzywny |
| Smak | Pomidorowy |
| Składniki | sok pomidorowy, sól morska |
| Kraj pochodzenia/Wyprodukowano w | Polska |
| Temperatura przechowywania min - max | 5 - 22 °C |
| Waga jednostkowa brutto | 0,48 kg |
| Technika utrwalenia | pasteryzacja |
| Źródło błonnika pokarmowego | 1 |
| Adres podmiotu wprowadzającego do obrotu | Nazwa firmy: mws sp. z o.o. ulica i numer: strefowa 13 kod pocztowy i miasto: 43-100 tychy pl |
| Liczba opakowań pierwszego rzędu na palecie | 98 op. zb. (DU) |
Alergeny
| Orzechy | Nie |
|---|---|
| Ryby i produkty pochodne | Nie |
| Seler i produkty pochodne | Nie |
| Skorupiaki i produkty pochodne | Nie |
| Soja i produkty pochodne | Nie |
| Zboża zawierajace gluten | Nie |
| Dwutlenek siarki i siarczyny | Nie |
| Gorczyca i produkty pochodne | Nie |
| Jaja i produkty pochodne | Nie |
| Łubin i produkty pochodne | Nie |
| Mięczaki i produkty pochodne | Nie |
| Mleko i produkty pochodne (łącznie z laktozą) | Nie |
| Nasiona sezamu i produkty pochodne | Nie |
Przechowywanie
| Sposób przechowywania | przechowywać w temperaturze pokojowej |
|---|
Wartość odżywcza
| Jednostka będąca podstawą przeliczeń | g/100 ml |
|---|---|
| Wartość energetyczna kcal | 19 kcal |
| Wartość energetyczna kJ | 83 kJ |
| Wielkość porcji | 100 ml |
| Zawartość białek | 0,9 g |
| Zawartość soli | 0,51 g |
| Kwasy tłuszczowe nasycone | <0,1 |
| Zawartość tłuszczów (ogólnie) | <0,5 |
| Cukry | 2,9 g |
| Zawartość węglowodanów | 3 g |
Witaminy i składniki mineralne
| Potas | 250 mg/100g |
|---|---|
| Potas (%RWS) | 12,5 %RWS |
Inne informacje o zawartości
| Zawiera substancje konserwujące | Nie |
|---|---|
| Informacje szczegółowe dotyczące środków słodzących | Nie |
| Zawiera taurynę | Nie |
| Zawiera wzmacniacze smaku | Nie |
| Osłonka niejadalna | Nie |
| Zawiera fosforany | Nie |
| Zawiera kofeinę | Nie |
| Zawiera lukrecję | Nie |
| Zawiera przeciwutleniacze | Nie |
| Środki spozywcze z dodatkiem fitosteroli, estrów fitosteroli, fitostanoli lub estrów fitostanoli | Nie |
| Zawiera barwniki | Nie |
| Zawiera chininę | Nie |
| Zawiera siarczyny | Nie |