Tarczyn Nektar czarna porzeczka 300 ml 3 szt.
dodaj do przechowalni
Opis
Opis szczegółowy
Mała a cieszy - to trafna definicja porzeczki. Zebraliśmy jej dojrzałe, pełne pysznego soku owoce, by stworzyć nektar z czarnych porzeczek Tarczyn. Spróbuj i przekonaj się, że nie ma sobie równych!
Przez setki lat czarna porzeczka rosła dziko, bo nikt nie przypuszczał, że ta niepozorna, skryta na krzaczku kruszyna to prawdziwa bomba witaminowa! Tarczyńska czarna porzeczka zdecydowanie wygrywa też w pojedynku z pragnieniem, a przy tym wyśmienicie smakuje.
Dodaliśmy do niej mnóstwo pozytywnych emocji charakterystycznych dla Tarczyna. Złap butelkę i czerp z natury to, co najlepsze: bogactwo witamin i zniewalająco aksamitną, rozkosznie cierpko-słodką głębię smaku polskiego lata.
Parametry produktu
| Pojemność | 300 ml |
|---|---|
| Typ produktu | Nektar |
| Rodzaj | Owocowy |
| Smak | Czarna porzeczka |
| Składniki | Woda, sok z czarnych porzeczek z zagęszczonego soku z czarnych porzeczek (25%), syrop glukozowo-fruktozowy (g) i/lub cukier (d), regulator kwasowości - kwas cytrynowy d,g - w zależności od użytego składnika: patrz nadruk w górnej części butelki lub etykiety zawartość owoców minimum 25% |
| Kraj pochodzenia/Wyprodukowano w | Polska |
| Temperatura przechowywania min - max | 5 - 22 °C |
| Waga jednostkowa brutto | 0,48 kg |
| Technika utrwalenia | pasteryzacja |
| Adres podmiotu wprowadzającego do obrotu | Nazwa firmy: mws sp. z o.o. ulica i numer: strefowa 13 kod pocztowy i miasto: 43-100 tychy pl |
| Liczba opakowań pierwszego rzędu na palecie | 98 op. zb. (DU) |
Alergeny
| Orzechy | Nie |
|---|---|
| Ryby i produkty pochodne | Nie |
| Seler i produkty pochodne | Nie |
| Skorupiaki i produkty pochodne | Nie |
| Soja i produkty pochodne | Nie |
| Zboża zawierajace gluten | Nie |
| Dwutlenek siarki i siarczyny | Nie |
| Gorczyca i produkty pochodne | Nie |
| Jaja i produkty pochodne | Nie |
| Łubin i produkty pochodne | Nie |
| Mięczaki i produkty pochodne | Nie |
| Mleko i produkty pochodne (łącznie z laktozą) | Nie |
| Nasiona sezamu i produkty pochodne | Nie |
Przechowywanie
| Sposób przechowywania | przechowywać w temperaturze pokojowej |
|---|
Wartość odżywcza
| Jednostka będąca podstawą przeliczeń | g/100 ml |
|---|---|
| Wartość energetyczna kcal | 47 kcal |
| Wartość energetyczna kJ | 199 kJ |
| Wielkość porcji | 100 ml |
| Zawartość białek | 0 g |
| Zawartość soli | 0 g |
| Kwasy tłuszczowe nasycone | 0 g |
| Zawartość tłuszczów (ogólnie) | 0 g |
| Cukry | 11 g |
| Zawartość węglowodanów | 11 g |
Inne informacje o zawartości
| Zawiera substancje konserwujące | Nie |
|---|---|
| Informacje szczegółowe dotyczące środków słodzących | Nie |
| Zawiera taurynę | Nie |
| Zawiera wzmacniacze smaku | Nie |
| Osłonka niejadalna | Nie |
| Zawiera fosforany | Nie |
| Zawiera kofeinę | Nie |
| Zawiera lukrecję | Nie |
| Zawiera przeciwutleniacze | Nie |
| Środki spozywcze z dodatkiem fitosteroli, estrów fitosteroli, fitostanoli lub estrów fitostanoli | Nie |
| Zawiera barwniki | Nie |
| Zawiera chininę | Nie |
| Zawiera siarczyny | Nie |