Tarczyn Napój wiśnia 300 ml X15
dodaj do przechowalni
Opis
Opis szczegółowy
Soczyście wiśniowy Tarczyn to niezapomniany smak polskiego lata. Ciesz się każdą jego, tak bardzo owocową, kroplą przez cały rok!
Czerpanie z owoców tego, co najlepsze, to dla nas pestka. Sięgnęliśmy więc po wiśnie - uwielbiane na niemal całym świecie, a w Polsce znane już od wczesnego średniowiecza.
Najlepsze są te najdorodniejsze, jasno- lub ciemnoczerwone i bordowe. Ich delikatnie kwaskowy, cierpki smak łagodnieje w towarzystwie krystalicznie czystej wody, zapewniając moc soczystego orzeźwienia.
Wiśnia Tarczyn to kwintesencja owocowości zamknięta w szklanej butelce. Zabierz ją, dokąd chcesz, a ona przeniesie Cię wprost do sadu pełnego apetycznych owoców!
Parametry produktu
| Rodzaj | Niegazowany |
|---|---|
| Pojemność | 300 ml |
| Smak | Wiśniowy |
| Składniki | woda, sok wiśniowy z zagęszczonego, soku (20%), cukier, regulator kwasowości – kwas cytrynowy, aromat , substancja, słodząca – sukraloza |
| Kraj pochodzenia/Wyprodukowano w | Polska |
| Waga jednostkowa brutto | 0,48 kg |
| Technika utrwalenia | pasteryzacja |
| Adres podmiotu wprowadzającego do obrotu | Nazwa firmy: mws sp. z o.o. ulica i numer: strefowa 13 kod pocztowy i miasto: 43-100 tychy pl |
| Liczba opakowań pierwszego rzędu na palecie | 98 op. zb. (DU) |
Alergeny
| Orzechy | Nie |
|---|---|
| Ryby i produkty pochodne | Nie |
| Seler i produkty pochodne | Nie |
| Skorupiaki i produkty pochodne | Nie |
| Soja i produkty pochodne | Nie |
| Zboża zawierajace gluten | Nie |
| Dwutlenek siarki i siarczyny | Nie |
| Gorczyca i produkty pochodne | Nie |
| Jaja i produkty pochodne | Nie |
| Łubin i produkty pochodne | Nie |
| Mięczaki i produkty pochodne | Nie |
| Mleko i produkty pochodne (łącznie z laktozą) | Nie |
| Nasiona sezamu i produkty pochodne | Nie |
Przechowywanie
| Sposób przechowywania | przechowywać w temperaturze pokojowej |
|---|
Wartość odżywcza
| Jednostka będąca podstawą przeliczeń | g/100 ml |
|---|---|
| Wartość energetyczna kcal | 21 kcal |
| Wartość energetyczna kJ | 88 kJ |
| Wielkość porcji | 100 ml |
| Zawartość białek | 0 g |
| Zawartość soli | 0 g |
| Kwasy tłuszczowe nasycone | 0 g |
| Zawartość tłuszczów (ogólnie) | 0 g |
| Cukry | 4,7 g |
| Zawartość węglowodanów | 4,7 g |
Inne informacje o zawartości
| Zawiera substancje konserwujące | Nie |
|---|---|
| Informacje szczegółowe dotyczące środków słodzących | zawiera cukier (cukry) i substancję słodzącą |
| Zawiera taurynę | Nie |
| Zawiera wzmacniacze smaku | Nie |
| Osłonka niejadalna | Nie |
| Zawiera fosforany | Nie |
| Zawiera kofeinę | Nie |
| Zawiera lukrecję | Nie |
| Zawiera przeciwutleniacze | Nie |
| Środki spozywcze z dodatkiem fitosteroli, estrów fitosteroli, fitostanoli lub estrów fitostanoli | Nie |
| Zawiera barwniki | Nie |
| Zawiera chininę | Nie |
| Zawiera siarczyny | Nie |