Tarczyn Napój czerwony grejpfrut 300 ml 24 szt.
dodaj do przechowalni
Opis
Opis szczegółowy
Czasami nic nie smakuje lepiej niż „zakazany owoc”. Gdy masz ochotę na coś wyjątkowego, sięgnij po czerwone grejpfruty Tarczyn - rajskich owoców, które zdecydowanie zasługują na to miano.
Czerwony grejpfrut, zwany niegdyś zakazanym owocem Barbados. Powstał z połączenia pomelo i słodkiej pomarańczy. To wyjątkowo udane tutti frutti postanowiliśmy, rzecz jasna, wykorzystać. Od siebie dodaliśmy serce i wieloletnią pasję tworzenia - i tak powstała nasza grejpfrutowa obietnica.
Wciąż niepewnych i onieśmielonych przekonujemy: goryczkę owocu zdecydowanie wynagradzają jego niezwykłe właściwości - grejpfrut doskonale gasi pragnienie.
Zaskakująco intensywny, a zarazem subtelny - nigdy nie odmówi Ci zdrowej porcji długotrwałego orzeźwienia!
Parametry produktu
| Rodzaj | Niegazowany |
|---|---|
| Pojemność | 300 ml |
| Smak | Grapefruitowy |
| Składniki | woda, sok z czerwonych grejpfrutów z zagęszczonego soku (20%), cukier, regulator kwasowości – kwas cytrynowy, koncentrat barwiący z czarnej marchwi, substancja słodząca – sukraloza |
| Kraj pochodzenia/Wyprodukowano w | Polska |
| Temperatura przechowywania min - max | 5 - 22 °C |
| Waga jednostkowa brutto | 0,48 kg |
| Technika utrwalenia | pasteryzacja |
| Adres podmiotu wprowadzającego do obrotu | Nazwa firmy: mws sp. z o.o. ulica i numer: strefowa 13 kod pocztowy i miasto: 43-100 tychy pl |
| Liczba opakowań pierwszego rzędu na palecie | 98 op. zb. (DU) |
Alergeny
| Orzechy | Nie |
|---|---|
| Ryby i produkty pochodne | Nie |
| Seler i produkty pochodne | Nie |
| Skorupiaki i produkty pochodne | Nie |
| Soja i produkty pochodne | Nie |
| Zboża zawierajace gluten | Nie |
| Dwutlenek siarki i siarczyny | Nie |
| Gorczyca i produkty pochodne | Nie |
| Jaja i produkty pochodne | Nie |
| Łubin i produkty pochodne | Nie |
| Mięczaki i produkty pochodne | Nie |
| Mleko i produkty pochodne (łącznie z laktozą) | Nie |
| Nasiona sezamu i produkty pochodne | Nie |
Przechowywanie
| Sposób przechowywania | przechowywać w temperaturze pokojowej |
|---|
Wartość odżywcza
| Jednostka będąca podstawą przeliczeń | g/100 ml |
|---|---|
| Wartość energetyczna kcal | 21 kcal |
| Wartość energetyczna kJ | 91 kJ |
| Wielkość porcji | 100 ml |
| Zawartość białek | 0 g |
| Zawartość soli | 0 g |
| Kwasy tłuszczowe nasycone | 0 g |
| Zawartość tłuszczów (ogólnie) | 0 g |
| Cukry | 4,9 g |
| Zawartość węglowodanów | 4,9 g |
Inne informacje o zawartości
| Zawiera substancje konserwujące | Nie |
|---|---|
| Informacje szczegółowe dotyczące środków słodzących | zawiera cukier (cukry) i substancję słodzącą |
| Zawiera taurynę | Nie |
| Zawiera wzmacniacze smaku | Nie |
| Osłonka niejadalna | Nie |
| Zawiera fosforany | Nie |
| Zawiera kofeinę | Nie |
| Zawiera lukrecję | Nie |
| Zawiera przeciwutleniacze | Nie |
| Środki spozywcze z dodatkiem fitosteroli, estrów fitosteroli, fitostanoli lub estrów fitostanoli | Nie |
| Zawiera barwniki | Nie |
| Zawiera chininę | Nie |
| Zawiera siarczyny | Nie |