Tapas Serrano, Chorizo, Lomo 120g Noel X14
dodaj do przechowalni
Opis
Opis szczegółowy
Zestaw hiszpańskich wędlin wieprzowych surowych dojrzewających plastrowanych: Serrano, Chorizo, Lomo.
Parametry produktu
| Gatunek mięsa | Wieprzowina |
|---|---|
| Smak | Wieprzowina |
| Kraj pochodzenia/Wyprodukowano w | Hiszpania |
| Zawartość netto | 120 g |
| Składniki | Szynka serrano (33,3%): udziec wieprzowy, sól, substancje konserwujące (e252, e250), przeciwutleniacz (e301); kiełbasa chorizo extra (33,3%): mięso wieprzowe, sól, papryka, laktoza, mleko w proszku, białka mleka, glukoza, czosnek, przeciwutleniacz (e316), substancje konserwujące (e252, e250), gałka muszkatołowa, oregano; polędwica lomo (33,3%): polędwica wieprzowa, sól, oliwa z oliwek, papryka, czosnek, przeciwutleniacz (e301), substancja konserwująca (e252, e250). serrano przygotowano ze 154 g mięsa wieprzowego na 100 g produktu gotowego. chorizo przygotowano ze 130 g mięsa wieprzowego na 100 g produktu gotowego. lomo przygotowano ze 150 g mięsa wieprzowego na 100 g produktu gotowego. |
| Temperatura przechowywania min - max | 0 - 7 °C |
| Waga jednostkowa brutto | 0,13 kg |
| Adres podmiotu wprowadzającego do obrotu | Nazwa firmy: North Coast S.A. Ulica i numer: Al. Jerozolimskie 180 Kod pocztowy i miasto: 02-486 Warszawa PL |
| Liczba opakowań pierwszego rzędu na palecie | 96 op. zb. (DU) |
Alergeny
| Orzechy | Nie |
|---|---|
| Ryby i produkty pochodne | Nie |
| Seler i produkty pochodne | Nie |
| Skorupiaki i produkty pochodne | Nie |
| Soja i produkty pochodne | Nie |
| Zboża zawierajace gluten | Nie |
| Dwutlenek siarki i siarczyny | Nie |
| Gorczyca i produkty pochodne | Nie |
| Jaja i produkty pochodne | Nie |
| Łubin i produkty pochodne | Nie |
| Mięczaki i produkty pochodne | Nie |
| Mleko i produkty pochodne (łącznie z laktozą) | Tak |
| Nasiona sezamu i produkty pochodne | Nie |
Przechowywanie
| Pakowany/e w atmosferze ochronnej | Tak |
|---|---|
| Sposób przechowywania | przechowywać w warunkach chłodniczych |
Wartość odżywcza
| Jednostka będąca podstawą przeliczeń | g/100 g |
|---|---|
| Wartość energetyczna kcal | 250 kcal |
| Wartość energetyczna kJ | 1043 kJ |
| Wielkość porcji | 60 g |
| Zawartość białek | 30 g |
| Zawartość soli | 4,5 g |
| Kwasy tłuszczowe nasycone | 5,9 g |
| Zawartość tłuszczów (ogólnie) | 14 g |
| Cukry | <0,5 |
| Zawartość węglowodanów | 0,9 g |
| Ilość porcji w opakowaniu | 2 szt. |
Inne informacje o zawartości
| Dodatki zawarte w produkcie (E-symbole) | E252 Azotan potasu, E250 Azotyn sodu, E316 Izoaskorbinian sodu, E301 Askorbinian sodu |
|---|