Tahini pasta sezamowa 250 g
dodaj do przechowalni
0
Opis
Tahini Nutury powstaje z lekko podprażonych ziaren sezamu, zmielonych na gładką, kremową pastę. Bez dodatków, bez kompromisów. To tylko jeden składnik, ale za to wyjątkowy!
Idealne do hummusu, sosów, warzyw, wypieków i deserów.
Daj się porwać niezwykłemu smakowi, Nuturalnie!
Warunki przechowywania
Przechowywać w temperaturze pokojowej.
Składniki
prażone nasiona sezamu (100%).
| Wartość odżywcza | w 100 g |
|---|---|
| Wartość energetyczna | 2766 kJ/ 661 kcal |
| Tłuszcz | 59 g |
| Kwasy tłuszczowe nasycone | 9.4 g |
| Węglowodany | 5 g |
| Cukry | 1.3 g |
| Błonnik | 7.2 g |
| Białko | 24 g |
| Sól | 0.01 g |