TOPSELLER Ryż biały długoziarnisty 1kg X10
dodaj do przechowalni
Opis
Opis szczegółowy
Ryż biały długoziarnisty 1 kg
Parametry produktu
| Rodzaj | Nieporcjowany |
|---|---|
| Typ | Biały |
| Zawartość netto | 1 kg |
| Kraj pochodzenia/Wyprodukowano w | Mjanma, Kambodża, Wietnam, Grecja, Gujana |
| Składniki | Ryż biały długoziarnisty |
| Temperatura przechowywania min - max | poniżej 28 °C |
| Waga jednostkowa brutto | 1,01 kg |
| Adres podmiotu wprowadzającego do obrotu | Nazwa firmy: P.P.H. KROS Ulica i numer: IŁOWNICA 3 Kod pocztowy i miasto: 83-412 GŁODOWO PL |
| Liczba opakowań pierwszego rzędu na palecie | 84 op. zb. (DU) |
Alergeny
| Orzechy | Może zawierać |
|---|---|
| Ryby i produkty pochodne | Nie |
| Seler i produkty pochodne | Może zawierać |
| Skorupiaki i produkty pochodne | Nie |
| Soja i produkty pochodne | Nie |
| Zboża zawierajace gluten | Może zawierać |
| Dwutlenek siarki i siarczyny | Może zawierać |
| Gorczyca i produkty pochodne | Nie |
| Jaja i produkty pochodne | Nie |
| Łubin i produkty pochodne | Może zawierać |
| Mięczaki i produkty pochodne | Nie |
| Mleko i produkty pochodne (łącznie z laktozą) | Nie |
| Nasiona sezamu i produkty pochodne | Nie |
| Orzechy włoskie i produkty z orzecha włoskiego | Może zawierać |
| Owies i produkty owsiane | Może zawierać |
| Pszenica i produkty z pszenicy | Może zawierać |
| Żyto i produkty żytnie | Może zawierać |
| Jęczmień i produkty jęczmienne | Może zawierać |
| Migdały i produkty z migdałami | Może zawierać |
Przechowywanie
| Sposób przechowywania | przechowywać w suchym i chłodnym miejscu |
|---|
Wartość odżywcza
| Jednostka będąca podstawą przeliczeń | g/100 g |
|---|---|
| Wartość energetyczna kcal | 345 kcal |
| Wartość energetyczna kJ | 17 %RWS |
| Wielkość porcji | 100 g |
| Zawartość białek | 7 g |
| Zawartość soli | 0 g |
| Kwasy tłuszczowe nasycone | 0,1 g |
| Zawartość tłuszczów (ogólnie) | 0,7 g |
| Cukry | 0,2 g |
| Zawartość węglowodanów | 76,5 g |
| Wartość energetyczna kcal (energia) | 17 %RWS |
| Zawartość białek (ogólnie) | 14 %RWS |
| Zawartość soli (ogólnie) | 0 %RWS |
| Zawartość tłuszczów (kwasy tłuszczowe nasycone) | 1 %RWS |
| Zawartość węglowodanów (cukry) | 0 %RWS |
| Zawartość węglowodanów (ogólnie) | 29 %RWS |