TOPSELLER Pomidory suszone paski w oleju z ziołami 270g/150g X8
dodaj do przechowalni
0
Opis
| Rodzaj | W oleju |
|---|---|
| Skład podstawowy | Pomidory |
| Zawartość netto | 270 g |
| Składniki | Pomidory suszone nasączone 55,5% (pomidory suszone,woda,cukier, sól,ocet winny), olej roślinny rzepakowy, mieszanka ziół 0,4%. |
| Kraj pochodzenia/Wyprodukowano w | Polska |
| Masa netto sztuki (po odcieku) | 150 g |
| Kraj pochodzenia głównego składnika | Turcja |
| Temperatura przechowywania min - max | 0 - 25 °C |
| Waga jednostkowa brutto | 0,47 kg |
| Technika utrwalenia | pasteryzacja |
| Adres podmiotu wprowadzającego do obrotu | Nazwa firmy: bracia urbanek sp. z o.o. (dawniej firma bracia urbanek andrzej i jacek urbanek spółka jawna) ulica i numer: katarzynów 59 f kod pocztowy i miasto: 99-400 łowicz pl |
| Liczba opakowań pierwszego rzędu na palecie | 200 op. zb. (DU) |