TOPSELLER Odmrażacz -37 do szyb i lusterek
dodaj do przechowalni
0
Opis
Opis szczegółowy
Sposób użycia: jeżeli występuje, usunąć
pokrywę śnieżną z powierzchni, odblokować dyszę
dozownika, równomiernie spryskać oblodzoną
/oszronioną powierzchnię, odczekać 1-2 minuty, usunąć
pozostałości lodu/szronu, w razie potrzeby czynność powtórzyć,
Parametry produktu
| Przeznaczenie | Produkt przeznaczony do usuwaniu szronu i lodu z szyb i lusterek. |
|---|---|
| Pojemność | 750 ml |
| Temperatura użycia | -37 °C |
| Rok produkcji | 2025 |
| Towar jest niebezpieczny / DangerousGoodsRegulationCode | ZCG |
| Frakcja materiałowa | Plastik |
| Kod klasyfikacji towarów niebezpiecznych | F1 |
| Ograniczenia ilości zgodnie z ADR | USED |
| Numer towaru niebezpiecznego UN | 1987 |
| Numer rozpoznawczy substancji niebezpiecznych | F1 |
| Oświadczenie o wprowadzeniu ostrzeżeń | Wprowadziłam/em ostrzeżenia dotyczące bezpieczeństwa wymagane przez prawo |
| Zawartość surowca wtórnego | Tektura falista 100% |
| Dodaj plik z opisanymi informacjami o bezpieczeństwie | https://baza.easybase.pl/media/img/original/13/90/0/1390080.pdf |
| Kody zwrotów wskazujących rodzaj zagrożenia / hazardStatementsCode | H226 |
| Zwroty wskazujące środki ostrożności / precautionaryStatement | P102 |
| Waga jednostkowa brutto | 0,85 kg |
| Piktogramy GHS | Działanie uczulające na drogi oddechowe, Mutagenność komórek rozrodczych, Rakotwórczość, Działanie szkodliwe na rozrodczość, Działanie toksyczne na narządy docelowe – jednorazowe narażenie, Działanie toksyczne na narządy docelowe – powtarzane narażenie, Zagrożenie spowodowane aspiracją (GHS08), Toksyczność ostra (droga pokarmowa, po naniesieniu na skórę, po narażeniu inhalacyjnym), Działanie drażniące na skórę, Działanie drażniące na oczy, Działanie uczulające na skórę, Działanie toksyczne na narządy docelowe – jednorazowe narażenie, Działanie drażniące na drogi oddechowe, Skutek narkotyczny, Stwarza zagrożenie dla warstwy ozonowej (GHS07), Gazy łatwopalne, Wyroby aerozolowe, Substancje ciekłe łatwopalne, Substancje stałe łatwopalne, Substancje i mieszaniny samoreaktywne, Substancje ciekłe piroforyczne, Substancje stałe piroforyczne, Substancje i mieszaniny samonagrzewające się, Substancje i mieszaniny, które w kontakcie z wodą wydzielają gazy łatwopalne, Nadtlenki organiczne (GHS02) |
| Hasła ostrzegawcze | uwaga |
| Rodzaj zagrożenia podany na etykiecie i/lub w instrukcji użytkowania | Łatwopalna ciecz i pary. działa drażniąco na oczy. może powodować uszkodzenie nerek poprzez długotrwałe lub narażenie powtarzane drogą pokarmową. chronić przed dziećmi. przechowywać z dala od źródeł ciepła, gorących powierzchni, źródeł iskrzenia, otwartego ognia i innych źródeł zapłonu. nie palić. nie jeść, nie pić i nie palić podczas używania produktu. stosować rękawice ochronne/odzież ochronną/ochronę oczu /ochronę twarzy. w przypadku kontaktu ze skórą (lub z włosami): natychmiast zdjąć całą zanieczyszczoną odzież. spłukać skórę pod strumieniem wody /prysznicem. w przypadku dostania się do oczu: ostrożnie płukać wodą przez kilka minut. wyjąć soczewki kontaktowe, jeżeli są i można je łatwo usunąć. nadal płukać. przechowywać w dobrze wentylowanym miejscu. przechowywać w chłodnym miejscu. zawartość/pojemnik usuwać do firm posiadających odpowiednie uprawnienia, zgodnie z krajowymi/międzynarodowymi przepisami. |
| Czy rodzaj zagrożenia jest podany na etykiecie produktu i/lub w instrukcji użytkowania? | Tak |
| Adres podmiotu wprowadzającego do obrotu | Nazwa firmy: chemia bomar e. marciniak ulica i numer: chróścina 6c kod pocztowy i miasto: 49-345 chróścina pl |
| Produkt medyczny / Produkt akcyzowy | Nie dotyczy |
| Ilość sztuk opakowań na palecie lub w maksymalnym opakowaniu transportowym | 576 szt. |
| Liczba opakowań pierwszego rzędu na palecie | 48 op. zb. (DU) |
| Kraj pochodzenia/Wyprodukowano w | Polska |
| Klasa tolerancji / ryzyka wg ADR | 3 |
| Kategoria transportowa wg ADR | Nie dotyczy |
| Grupa pakowania wg ADR | III |