Opis szczegółowy
Miód wielokwiatowy pochodzi z nektaru zebranego przez pszczoły z różnych roślin, zarówno uprawnych, jak i rosnących na łąkach czy w lasach. Ma barwę jasnokremową, czasem herbacianą. Dość szybko krystalizuje, zmieniając barwę na jasnoszarą lub jasnobrązową. Wiosenny miód wielokwiatowy powstaje z całego bukietu wiosennego kwiecia. Ma barwę jasnokremową i łagodny smak. W zależności od miejsca, w którym zebrały go pszczoły, powonienie i podniebienie smakosza może wyczuć aromat mniszka lekarskiego, kwiatu maliny lub kwiatu rzepaku. Miód wielokwiatowy zawiera dużo cukrów prostych: glukozy i fruktozy. Możliwe kraje pochodzenia: Polska, Bułgaria, Rumunia, Ukraina, Chiny, Wietnam.
Parametry produktu
| Rodzaj | Miód |
| Składniki | Miód nektarowy wielokwiatowy pszczeli |
| Kraj pochodzenia/Wyprodukowano w | Polska, Bułgaria, Rumunia, Ukraina, Chiny, Wietnam |
| Zawartość netto | 1 kg |
| Waga jednostkowa brutto | 1,3 kg |
| Adres podmiotu wprowadzającego do obrotu | Nazwa firmy: gospodarstwo pasieczne "sądecki bartnik" ulica i numer: stróże 235 kod pocztowy i miasto: 33-331 stróże pl |
| Liczba opakowań pierwszego rzędu na palecie | 96 op. zb. (DU) |
| Całkowity okres minimalnej trwałości (od daty produkcji) | 1095 dni (dzień) |
Alergeny
| Orzechy | Nie |
| Ryby i produkty pochodne | Nie |
| Seler i produkty pochodne | Nie |
| Skorupiaki i produkty pochodne | Nie |
| Soja i produkty pochodne | Nie |
| Zboża zawierajace gluten | Nie |
| Dwutlenek siarki i siarczyny | Nie |
| Gorczyca i produkty pochodne | Nie |
| Jaja i produkty pochodne | Nie |
| Łubin i produkty pochodne | Nie |
| Mięczaki i produkty pochodne | Nie |
| Mleko i produkty pochodne (łącznie z laktozą) | Nie |
| Nasiona sezamu i produkty pochodne | Nie |
Przechowywanie
| Inne uwagi dotyczące przechowywania | Chronić przed bezpośrednim działaniem promieni słonecznych. |
| Sposób przechowywania | chronić przed światłem |
Wartość odżywcza
| Zawartość białek w porcji (ogólnie) | 0 g |
| Zawartość soli w porcji (ogólnie) | 0 g |
| Zawartość węglowodanów w porcji (cukry) | 15 g |
| Zawartość węglowodanów w porcji | 17 g |
| Jednostka będąca podstawą przeliczeń | g/100 g |
| Wartość energetyczna kcal | 333 kcal |
| Wartość energetyczna kcal w porcji (energia) | 70 kcal |
| Wartość energetyczna kJ | 4 %RWS |
| Wartość energetyczna kJ w porcji (energia) | 297 kJ |
| Wielkość porcji | 21 g |
| Zawartość białek | <0,5 |
| Zawartość soli | 0 g |
| Kwasy tłuszczowe nasycone | 0 g |
| Zawartość tłuszczów (ogólnie) | 0 g |
| Zawartość tłuszczów w porcji (kwasy tłuszczowe nasycone) | 0 g |
| Zawartość tłuszczów w porcji (ogólnie) | 0 g |
| Cukry | 72 g |
| Zawartość węglowodanów | 83 g |
| Wartość energetyczna kcal (energia) | 4 %RWS |
| Zawartość białek (ogólnie) | 0 %RWS |
| Zawartość soli (ogólnie) | 0 %RWS |
| Zawartość tłuszczów (kwasy tłuszczowe nasycone) | 0 %RWS |
| Zawartość węglowodanów (cukry) | 17 %RWS |
| Zawartość węglowodanów (ogólnie) | 7 %RWS |
| Ilość porcji w opakowaniu | 48 szt. |