Opis szczegółowy
Kiełbasa wieprzowa, średnio rozdrobniona, wędzona, parzona, w osłonce jadalnej (jelito wieprzowe)
Parametry produktu
| Rodzaj | Kiełbasa |
| Gatunek mięsa | Wieprzowina |
| Typ | Paczkowany |
| Metoda wytwarzania | Wędzone, Parzone |
| Klasa trwałości produktu | Nietrwały |
| Stopień rozdrobnienia | Średnio rozdrobnione |
| Składniki | Mięso wieprzowe 65% (ue), woda, tłuszcz wieprzowy, sól, skrobia ziemniaczana, błonnik pszenny, białko sojowe, stabilizator: trifosforany; substancja zagęszczająca: karagen, białko wieprzowe kolagenowe (hemoglobina); przeciwutleniacz: izoaskorbinian sodu, wzmacniacz smaku: glutaminian monosodowy; glukoza, cukier, przyprawy, aromat, ekstrakty przypraw, substancja konserwująca: azotyn sodu, osłonka jadalna (jelito wieprzowe). produkt może zawierać: seler, gorczycę, mleko (łącznie z laktozą) i orzechy laskowe. |
| Kraj pochodzenia/Wyprodukowano w | Polska |
| Zawartość netto | 600 g |
| Temperatura przechowywania min - max | 0 - 7 °C |
| Waga jednostkowa brutto | 0,62 kg |
| Adres podmiotu wprowadzającego do obrotu | Nazwa firmy: bell polska sp. z o.o. ulica i numer: mokra 11 kod pocztowy i miasto: 32-005 niepołomice pl |
| Liczba opakowań pierwszego rzędu na palecie | 48 op. zb. (DU) |
Alergeny
| Orzechy | Może zawierać |
| Ryby i produkty pochodne | Nie |
| Seler i produkty pochodne | Może zawierać |
| Skorupiaki i produkty pochodne | Nie |
| Soja i produkty pochodne | Tak |
| Zboża zawierajace gluten | Tak |
| Dwutlenek siarki i siarczyny | Nie |
| Gorczyca i produkty pochodne | Może zawierać |
| Jaja i produkty pochodne | Nie |
| Łubin i produkty pochodne | Nie |
| Mięczaki i produkty pochodne | Nie |
| Mleko i produkty pochodne (łącznie z laktozą) | Może zawierać |
| Nasiona sezamu i produkty pochodne | Nie |
| Pszenica i produkty z pszenicy | Tak |
| Orzechy laskowe i produkty z orzechów laskowych | Może zawierać |
Przechowywanie
| Pakowany/e w atmosferze ochronnej | Tak |
| Sposób przechowywania | przechowywać w warunkach chłodniczych |
Wartość odżywcza
| Jednostka będąca podstawą przeliczeń | g/100 g |
| Wartość energetyczna kcal | 279 kcal |
| Wartość energetyczna kJ | 1156 kJ |
| Wielkość porcji | 100 g |
| Zawartość białek | 12 g |
| Zawartość soli | 2,5 g |
| Kwasy tłuszczowe nasycone | 9,6 g |
| Zawartość tłuszczów (ogólnie) | 25 g |
| Cukry | 0,5 g |
| Zawartość węglowodanów | 1,6 g |
Inne informacje o zawartości
| Zawiera substancje konserwujące | Tak |
| Zawiera wzmacniacze smaku | Tak |
| Zawiera przeciwutleniacze | Tak |
| Zawiera aromaty | Tak |