TIC TAC TWO SPEARMINT g38,5 X16
dodaj do przechowalni
0
Opis
Opis szczegółowy
Dwuwarstwowe drażetki o smaku miętowym, zawiera substancje słodzące.
Parametry produktu
| Rodzaj | Odświeżające, Miętowe |
|---|---|
| Smak | Owocowy |
| Kraj pochodzenia/Wyprodukowano w | Włochy |
| Zawartość netto | 38,5 g |
| Składniki | Substancje słodzące (sorbitol, sukraloza), aromaty, substancje przeciwzbrylające, sole magnezowe kwasów tłuszczowych, koncentrat szafranowy, koncentrat spiruliny, koncentrat jabłkowy, koncentrat cytrynowy. |
| Waga jednostkowa brutto | 0,05 kg |
| Adres podmiotu wprowadzającego do obrotu | Nazwa firmy: ferrero polska commercial sp. z o.o. ulica i numer: wiertnicza 126 kod pocztowy i miasto: 02-952 warszawa pl |
| Liczba opakowań pierwszego rzędu na palecie | 736 op. zb. (DU) |
| Całkowity okres minimalnej trwałości (od daty produkcji) | 450 dni (dzień) |
Alergeny
| Orzechy | Nie |
|---|---|
| Ryby i produkty pochodne | Nie |
| Seler i produkty pochodne | Nie |
| Skorupiaki i produkty pochodne | Nie |
| Soja i produkty pochodne | Nie |
| Zboża zawierajace gluten | Nie |
| Dwutlenek siarki i siarczyny | Nie |
| Gorczyca i produkty pochodne | Nie |
| Jaja i produkty pochodne | Nie |
| Łubin i produkty pochodne | Nie |
| Mięczaki i produkty pochodne | Nie |
| Mleko i produkty pochodne (łącznie z laktozą) | Nie |
| Nasiona sezamu i produkty pochodne | Nie |
Przechowywanie
| Sposób przechowywania | przechowywać w suchym i chłodnym miejscu |
|---|
Wartość odżywcza
| Jednostka będąca podstawą przeliczeń | g/100 g |
|---|---|
| Wartość energetyczna kcal | 244 kcal |
| Wartość energetyczna kJ | 1015 kJ |
| Zawartość białek | 0,1 g |
| Zawartość soli | 0,02 g |
| Kwasy tłuszczowe nasycone | 0,5 g |
| Zawartość tłuszczów (ogólnie) | 0,8 g |
| Cukry | 0 g |
| Zawartość węglowodanów | 97,6 g |
Inne informacje o zawartości
| Informacje szczegółowe dotyczące środków słodzących | Nie |
|---|---|
| Zawiera aromaty | Tak |