TGQ Tłuszcz piekarniczy, spray 600ml X12
dodaj do przechowalni
Opis
Opis szczegółowy
Tłuszcz piekarniczy, spray do natłuszczania blach, form i patelni.
Produkt wysokiej jakości, 100% tłuszcz roślinny,
zapobiega przywieraniu produktu oraz ułatwia jego oddzielenie po upieczeniu.
Parametry produktu
| Pojemność | 600 ml |
|---|---|
| Kraj pochodzenia/Wyprodukowano w | Holandia |
| Składniki | Olej rzepakowy, emulgator lecytyny, środek zagęszczający wosk carnauba, butan, propan. |
| Zawartość netto | 600 ml |
| Temperatura przechowywania min - max | 15 - 20 °C |
| Waga jednostkowa brutto | 0,54 kg |
| Adres podmiotu wprowadzającego do obrotu | Nazwa firmy: transgourmet polska sp. z o.o. ulica i numer: ul. zamenhofa 133 kod pocztowy i miasto: 61-131 poznań pl |
| Liczba opakowań pierwszego rzędu na palecie | 85 op. zb. (DU) |
Alergeny
| Orzechy | Nie |
|---|---|
| Ryby i produkty pochodne | Nie |
| Seler i produkty pochodne | Nie |
| Skorupiaki i produkty pochodne | Nie |
| Soja i produkty pochodne | Nie |
| Zboża zawierajace gluten | Nie |
| Dwutlenek siarki i siarczyny | Nie |
| Gorczyca i produkty pochodne | Nie |
| Jaja i produkty pochodne | Nie |
| Łubin i produkty pochodne | Nie |
| Mięczaki i produkty pochodne | Nie |
| Mleko i produkty pochodne (łącznie z laktozą) | Nie |
| Nasiona sezamu i produkty pochodne | Nie |
Przechowywanie
| Inne uwagi dotyczące przechowywania | Uwaga: pojemnik pod ciśnieniem. Chronić przed słońcem i temperaturą powyżej 50°C, po zużyciu nie dziurawić i nie wrzucać do ognia. |
|---|---|
| Sposób przechowywania | przechowywać w suchym i chłodnym miejscu |
| Stosowanie - propozycje podania | Przeznaczenie/sposób użycia: uniwersalny środek antyadhezyjny do pieczywa i ciast. Szczególnie nadaje się do produktów ciężko oddzielających się. Do każdego rodzaju pieczenia. Przed użyciem dobrze wstrząsnąć. Równomiernie rozprowadzić cienką ilość tłuszczu po formie lub blaszce, spryskiwać z odległości 20-30 cm, trzymać prostopadle. Produkt nie jest przeznaczony do spożycia przez ludzi lub do bezpośredniego natryskiwania pokarmów. |
Wartość odżywcza
| Jednostka będąca podstawą przeliczeń | g/100 g |
|---|---|
| Wartość energetyczna kcal | 882,66 kcal |
| Wartość energetyczna kJ | 3695,5 kJ |
| Wielkość porcji | 100 g |
| Zawartość białek | 0 g |
| Zawartość soli | 0 g |
| Kwasy tłuszczowe nasycone | 6,92 g |
| Zawartość tłuszczów (ogólnie) | 99,8 g |
| Cukry | 0 g |
| Zawartość węglowodanów | 0 g |