TGQ Herbata owocowa z jabłkiem 25tb x 2,75g X10
dodaj do przechowalni
Opis
Opis szczegółowy
HERBATKA OWOCOWA Z JABŁKIEM. Aromatyzowana
herbatka owocowa o smaku jabłkowo-figowym.
Parametry produktu
| Typ | Ekspresowa |
|---|---|
| Liczba torebek | 25 |
| Rodzaj | Owocowa |
| Smak | Jabłkowy |
| Działanie | Neutralne |
| Kraj pochodzenia/Wyprodukowano w | Niemcy |
| Zawartość netto | 68,75 g |
| Parzenie - temperatura wody | Wrzątek |
| Składniki | Jabłka 51%, liście słodkich jeżyn, owoce dzikiej róży, skórka pomarańczy, korzeń lukrecji, aromat (jabłko, figa), hibiskus, kwas: kwas cytrynowy. |
| Waga jednostkowa brutto | 0,1 kg |
| Adres podmiotu wprowadzającego do obrotu | Nazwa firmy: transgourmet polska sp. z o.o. ulica i numer: ul. zamenhofa 133 kod pocztowy i miasto: 61-131 poznań pl |
| Liczba opakowań pierwszego rzędu na palecie | 85 op. zb. (DU) |
| Czas parzenia | 5 - 8 min |
Alergeny
| Orzechy | Nie |
|---|---|
| Ryby i produkty pochodne | Nie |
| Seler i produkty pochodne | Nie |
| Skorupiaki i produkty pochodne | Nie |
| Soja i produkty pochodne | Nie |
| Zboża zawierajace gluten | Nie |
| Dwutlenek siarki i siarczyny | Nie |
| Gorczyca i produkty pochodne | Nie |
| Jaja i produkty pochodne | Nie |
| Łubin i produkty pochodne | Nie |
| Mięczaki i produkty pochodne | Nie |
| Mleko i produkty pochodne (łącznie z laktozą) | Nie |
| Nasiona sezamu i produkty pochodne | Nie |
Przechowywanie
| Inne uwagi dotyczące przechowywania | Przechowywać w suchym i chłodnym miejscu. |
|---|---|
| Sposób przechowywania | przechowywać w temperaturze pokojowej |
| Instrukcje dotyczące przygotowania | Sposób przygotowania: Do jednej filiżanki włożyć jedną torebkę herbaty, natomiast do dzbanka przynajmniej 3. Zalać gotującą się wodą i pozostawić do zaparzenia na około 5-8 minut. |
Wartość odżywcza
| Jednostka będąca podstawą przeliczeń | g/100 g |
|---|---|
| Wartość energetyczna kcal | 2 kcal |
| Wartość energetyczna kJ | 10 kJ |
| Wielkość porcji | 100 g |
| Zawartość białek | 0 g |
| Zawartość soli | 0 g |
| Kwasy tłuszczowe nasycone | 0 g |
| Zawartość tłuszczów (ogólnie) | 0 g |
| Cukry | 0,2 g |
| Zawartość węglowodanów | 0,6 g |
Inne informacje o zawartości
| Zawiera lukrecję | Tak |
|---|