Opis szczegółowy
Sucha mieszanka do przyrządzenia kremu jajecznego o smaku
waniliowym.
Parametry produktu
| Typ | Krem |
| Smak | Waniliowy |
| Zawartość netto | 840 g |
| Kraj pochodzenia/Wyprodukowano w | Niemcy |
| Składniki | Cukier, syrop glukozowy, skrobia modyfikowana, całe jaja w proszku 3%*, substancja zagęszczająca: karagen, guma guar; aromaty, substancja żelująca: agar-agar, barwnik: karoten; sól, oleje roślinne (kokosowy, rzepakowy). * cukier i całe jaja w proszku pochodzą z ue. może zawierać gluten, mleko, soję, gorczycę i seler. |
| Waga jednostkowa brutto | 0,91 kg |
| Adres podmiotu wprowadzającego do obrotu | Nazwa firmy: transgourmet polska sp. z o.o. ulica i numer: ul. zamenhofa 133 kod pocztowy i miasto: 61-131 poznań pl |
| Liczba opakowań pierwszego rzędu na palecie | 48 op. zb. (DU) |
Alergeny
| Orzechy | Nie |
| Ryby i produkty pochodne | Nie |
| Seler i produkty pochodne | Może zawierać |
| Skorupiaki i produkty pochodne | Nie |
| Soja i produkty pochodne | Może zawierać |
| Zboża zawierajace gluten | Może zawierać |
| Dwutlenek siarki i siarczyny | Nie |
| Gorczyca i produkty pochodne | Może zawierać |
| Jaja i produkty pochodne | Tak |
| Łubin i produkty pochodne | Nie |
| Mięczaki i produkty pochodne | Nie |
| Mleko i produkty pochodne (łącznie z laktozą) | Może zawierać |
| Nasiona sezamu i produkty pochodne | Nie |
Przechowywanie
| Inne uwagi dotyczące przechowywania | Przechowywać w suchym miejscu. chronić przed ciepłem. |
| Sposób przechowywania | przechowywać w temperaturze pokojowej |
| Stosowanie - propozycje podania | Do przygotowania potrzeba: 140 g proszku, 0,5 l mleka, (1,5% tłuszczu,) 0,5 l śmietany kremówki (30% tłuszczu) |
| Instrukcje dotyczące przygotowania | Zmieszać odpowiednią ilość zimnego mleka z zimną śmietaną. dodać proszek do jednej czwartej ilości płynu. pozostałą ilość mleka i śmietany zagotować, dodać wymieszany proszek i gotować przez 1-2 minuty. poporcjować i odstawić do lodówki. opakowanie zawiera 68 porcji po 100 g przygotowanego produktu zgodnie z instrukcją przygotowania na 3 litry mleka i 3 litry śmietany kremówki. |
Wartość odżywcza
| Zawartość białek w porcji (ogólnie) | 2,8 g |
| Zawartość błonnika w porcji (ogólnie) | 0,2 g |
| Zawartość soli w porcji (ogólnie) | 0,15 g |
| Zawartość węglowodanów w porcji (cukry) | 11,5 g |
| Zawartość węglowodanów w porcji | 14,9 g |
| Jednostka będąca podstawą przeliczeń | g/100 g |
| Wartość energetyczna kcal | 197 kcal |
| Wartość energetyczna kcal w porcji (energia) | 197 kcal |
| Wartość energetyczna kJ | 820 kJ |
| Wartość energetyczna kJ w porcji (energia) | 820 kJ |
| Wielkość porcji | 100 g |
| Zawartość białek | 2,8 g |
| Zawartość soli | 0,15 g |
| Kwasy tłuszczowe nasycone | 9,4 g |
| Zawartość tłuszczów (ogólnie) | 14 g |
| Zawartość tłuszczów w porcji (kwasy tłuszczowe nasycone) | 9,4 g |
| Zawartość tłuszczów w porcji (ogólnie) | 14 g |
| Cukry | 11,5 g |
| Zawartość węglowodanów | 14,9 g |
| Informacja dotycząca odżywczej wartości odniesienia | Wartość odżywcza w 100 g produktu po przyrządzeniu z mlekiem częściowo odtłuszczonym (1,5% tłuszczu) |
Inne informacje o zawartości