TGE biszkopty 500 g X6
dodaj do przechowalni
0
Opis
Opis szczegółowy
TGE BISZKOPTY 500 g
Parametry produktu
| Typ | Biszkopt |
|---|---|
| Smak | Klasyczny (classic) |
| Zawartość netto | 500 g |
| Kraj pochodzenia/Wyprodukowano w | Polska |
| Składniki | Mąka pszenna, cukier, masa jajowa 23%,emulgatory(e471, e475), skrobia ziemniaczana, syrop cukru inwertowanego, substancje spulchniające (e450(i), e500(ii)), sól, aromat. |
| Waga jednostkowa brutto | 0,51 kg |
| Adres podmiotu wprowadzającego do obrotu | Nazwa firmy: eurobrand sp. z o. o. ulica i numer: płochocińska 111/114 kod pocztowy i miasto: 03-044 warszawa pl |
| Liczba opakowań pierwszego rzędu na palecie | 48 op. zb. (DU) |
| Ilość sztuk opakowań na palecie lub w maksymalnym opakowaniu transportowym | 288 szt. |
| Całkowity okres minimalnej trwałości (od daty produkcji) | 210 dni (dzień) |
Alergeny
| Orzechy | Nie |
|---|---|
| Orzeszki ziemne (arachidowe) i produkty pochodne | Nie |
| Ryby i produkty pochodne | Nie |
| Seler i produkty pochodne | Nie |
| Skorupiaki i produkty pochodne | Nie |
| Soja i produkty pochodne | Nie |
| Zboża zawierajace gluten | Tak |
| Dwutlenek siarki i siarczyny | Nie |
| Gorczyca i produkty pochodne | Nie |
| Jaja i produkty pochodne | Tak |
| Łubin i produkty pochodne | Nie |
| Mięczaki i produkty pochodne | Nie |
| Mleko i produkty pochodne (łącznie z laktozą) | Nie |
| Nasiona sezamu i produkty pochodne | Nie |
| Pszenica i produkty z pszenicy | Tak |
| Żyto i produkty żytnie | Nie |
| Jęczmień i produkty jęczmienne | Nie |
| Owies i produkty owsiane | Nie |
| Migdały i produkty z migdałami | Nie |
Przechowywanie
| Sposób przechowywania | przechowywać w szczelnie zamkniętym opakowaniu, w suchym i chłodnym miejscu, przechowywać w suchym i chłodnym miejscu |
|---|
Wartość odżywcza
| Jednostka będąca podstawą przeliczeń | g/100 g |
|---|---|
| Wartość energetyczna kcal | 350 kcal |
| Wartość energetyczna kJ | 1480 kJ |
| Wielkość porcji | 20 g |
| Zawartość białek | 9,7 g |
| Zawartość soli | 0,4 g |
| Kwasy tłuszczowe nasycone | 1,4 g |
| Zawartość tłuszczów (ogólnie) | 3,4 g |
| Cukry | 35 g |
| Zawartość węglowodanów | 70 g |