Opis szczegółowy
Zaprawa cytrynowa do napojów, sałatek i marynat.
Parametry produktu
| Pojemność | 1000 ml |
| Smak | Cytrynowy |
| Składniki | Woda, sok cytrynowy (10%) z zagęszczonego soku cytrynowego, regulator kwasowości: kwas cytrynowy, aromaty, przeciwutleniacz: kwas askorbinowy, substancja konserwująca: sorbinian potasu. |
| Kraj pochodzenia/Wyprodukowano w | Polska |
| Waga jednostkowa brutto | 1,03 kg |
| Adres podmiotu wprowadzającego do obrotu | Nazwa firmy: firma handlowa "rolnik" spółka jawna ulica i numer: przelotowa 7 kod pocztowy i miasto: 43-190 mikołów pl |
| Produkt medyczny / Produkt akcyzowy | Nie dotyczy |
| Liczba opakowań pierwszego rzędu na palecie | 140 op. zb. (DU) |
| Całkowity okres minimalnej trwałości (od daty produkcji) | 7 mies. |
Alergeny
| Orzechy | Nie |
| Ryby i produkty pochodne | Nie |
| Seler i produkty pochodne | Nie |
| Skorupiaki i produkty pochodne | Nie |
| Soja i produkty pochodne | Nie |
| Zboża zawierajace gluten | Nie |
| Dwutlenek siarki i siarczyny | Nie |
| Gorczyca i produkty pochodne | Nie |
| Jaja i produkty pochodne | Nie |
| Łubin i produkty pochodne | Nie |
| Mięczaki i produkty pochodne | Nie |
| Mleko i produkty pochodne (łącznie z laktozą) | Nie |
| Nasiona sezamu i produkty pochodne | Nie |
Przechowywanie
| Sposób przechowywania | przechowywać w suchym i chłodnym miejscu |
| Instrukcje dotyczące przygotowania | Przed użyciem wstrząsnąć. podawać w rozcieńczeniu z wodą w proporcji 1:4. |
Wartość odżywcza
| Jednostka będąca podstawą przeliczeń | g/100 ml |
| Wartość energetyczna kcal | 9 kcal |
| Wartość energetyczna kJ | 37 kJ |
| Wielkość porcji | 100 ml |
| Zawartość białek | <0,5 |
| Zawartość soli | <0,01 |
| Kwasy tłuszczowe nasycone | <0,1 |
| Zawartość tłuszczów (ogólnie) | <0,5 |
| Cukry | <0,5 |
| Zawartość węglowodanów | 0,6 g |
Inne informacje o zawartości
| Zawiera przeciwutleniacze | Tak |
| Dodatki zawarte w produkcie (E-symbole) | E202 Sorbinian potasu |
| Zawiera aromaty | Tak |