Opis szczegółowy
Przyprawa uniwersalna do mięs, zup, warzyw
Parametry produktu
| Typ | Mieszanka przyprawowa |
| Rodzaj przyprawy | pietruszka, cebula, Sól, seler, Papryka słodka, Suszone pomidory, Pieprz czarny |
| Przeznaczenie | Produkt przeznaczony do spożycia przez ludzi jako dodatek do potraw w celu poprawy smaku i aromatu. stosowany w gastronomii, przemyśle spożywczym i gospodarstwach domowych. najczęściej stosowany do: zup (grochówka, żurek), dań z roślin strączkowych, mięs duszonych i pieczonych, farszów i kiełbas. |
| Kraj pochodzenia/Wyprodukowano w | Polska |
| Zawartość netto | 1 kg |
| Składniki | Sól, suszone warzywa i przyprawy 17,8 % (ziemniak, marchew, pasternak, seler, cebula, pietruszka nać, papryka czerwona, pomidor, czosnek, pieprz czarny), wzmacniacze smaku: glutaminian monosodowy, 5’-rybonukleotydy disodowe, glukoza, maltodekstryna, barwnik: ryboflawiny. |
| Temperatura przechowywania min - max | 15 - 25 °C |
| Waga jednostkowa brutto | 1,02 kg |
| Adres podmiotu wprowadzającego do obrotu | Nazwa firmy: krist, kądzielawa spółka jawna ulica i numer: joselewicza 1 kod pocztowy i miasto: 33-200 dąbrowa tarnowska pl |
| Liczba opakowań pierwszego rzędu na palecie | 48 op. zb. (DU) |
| Całkowity okres minimalnej trwałości (od daty produkcji) | 12 mies. |
Alergeny
| Orzechy | Nie |
| Orzeszki ziemne (arachidowe) i produkty pochodne | Może zawierać |
| Ryby i produkty pochodne | Nie |
| Seler i produkty pochodne | Tak |
| Skorupiaki i produkty pochodne | Nie |
| Soja i produkty pochodne | Może zawierać |
| Zboża zawierajace gluten | Może zawierać |
| Dwutlenek siarki i siarczyny | Może zawierać |
| Gorczyca i produkty pochodne | Może zawierać |
| Jaja i produkty pochodne | Nie |
| Łubin i produkty pochodne | Nie |
| Mięczaki i produkty pochodne | Nie |
| Mleko i produkty pochodne (łącznie z laktozą) | Może zawierać |
| Nasiona sezamu i produkty pochodne | Nie |
Przechowywanie
| Sposób przechowywania | przechowywać w suchym i chłodnym miejscu, Chronić przed światłem |
Wartość odżywcza
| Jednostka będąca podstawą przeliczeń | g/100 g |
| Wartość energetyczna kcal | 129 kcal |
| Wartość energetyczna kJ | 547 kJ |
| Wielkość porcji | 100 g |
| Zawartość białek | 13 g |
| Zawartość błonnika | 3,2 g |
| Zawartość soli | 64 g |
| Kwasy tłuszczowe nasycone | <0,1 |
| Zawartość tłuszczów (ogólnie) | <0,5 |
| Cukry | 8,4 g |
| Zawartość węglowodanów | 18 g |
Inne informacje o zawartości
| Zawiera wzmacniacze smaku | Tak |
| Zawiera barwniki | Tak |