Opis szczegółowy
Pieprz ziołowy mielony do wszystkich potraw dla podkręcenia ostrości i wzbogacenia smaku.
Parametry produktu
| Typ | Mieszanka przyprawowa |
| Rodzaj przyprawy | Pieprz |
| Przeznaczenie | Produkt przeznaczony do spożycia przez ludzi jako dodatek do potraw w celu poprawy smaku i aromatu. stosowany w gastronomii, przemyśle spożywczym i gospodarstwach domowych. |
| Kraj pochodzenia/Wyprodukowano w | Polska |
| Dla diabetyków | Tak |
| Zawartość netto | 800 g |
| Składniki | Gorczyca biała, kurkuma, papryka słodka, czosnek, imbir, kozieradka, cynamon, chili, pieprz czarny, cząber, kolendra, majeranek, kminek ziarno. |
| Temperatura przechowywania min - max | 15 - 25 °C |
| Waga jednostkowa brutto | 0,81 kg |
| Adres podmiotu wprowadzającego do obrotu | Nazwa firmy: krist, kądzielawa spółka jawna ulica i numer: joselewicza 1 kod pocztowy i miasto: 33-200 dąbrowa tarnowska pl |
| Liczba opakowań pierwszego rzędu na palecie | 48 op. zb. (DU) |
| Całkowity okres minimalnej trwałości (od daty produkcji) | 12 mies. |
Alergeny
| Orzechy | Nie |
| Orzeszki ziemne (arachidowe) i produkty pochodne | Może zawierać |
| Ryby i produkty pochodne | Nie |
| Seler i produkty pochodne | Może zawierać |
| Skorupiaki i produkty pochodne | Nie |
| Soja i produkty pochodne | Może zawierać |
| Zboża zawierajace gluten | Może zawierać |
| Dwutlenek siarki i siarczyny | Może zawierać |
| Gorczyca i produkty pochodne | Tak |
| Jaja i produkty pochodne | Nie |
| Łubin i produkty pochodne | Nie |
| Mięczaki i produkty pochodne | Nie |
| Mleko i produkty pochodne (łącznie z laktozą) | Może zawierać |
| Nasiona sezamu i produkty pochodne | Nie |
Przechowywanie
| Sposób przechowywania | przechowywać w suchym i chłodnym miejscu, Chronić przed światłem |
Wartość odżywcza
| Jednostka będąca podstawą przeliczeń | g/100 g |
| Wartość energetyczna kcal | 409 kcal |
| Wartość energetyczna kJ | 1710 kJ |
| Wielkość porcji | 100 g |
| Zawartość białek | 19 g |
| Zawartość błonnika | 23 g |
| Zawartość soli | 0,05 g |
| Kwasy tłuszczowe nasycone | 2 g |
| Zawartość tłuszczów (ogólnie) | 25 g |
| Cukry | 5,4 g |
| Zawartość węglowodanów | 28 g |