TGE Orzechy włoskie 1 kg X10
dodaj do przechowalni
0
Opis
Opis szczegółowy
Orzech łuskany włoski
Parametry produktu
| Typ | Całe orzechy |
|---|---|
| Rodzaj | Orzechy włoskie |
| Zawartość netto | 1 kg |
| Dla diabetyków | Tak |
| Kraj pochodzenia/Wyprodukowano w | Polska |
| Składniki | Orzechy włoskie 100 % |
| Frakcja materiałowa | Papier |
| Indeks glikemiczny (IG) produktu | niski IG (<55) |
| Kraj pochodzenia głównego składnika | Polska, Stany Zjednoczone, Chile, Słowacja |
| Temperatura przechowywania min - max | 5 - 25 °C |
| Waga jednostkowa brutto | 1,01 kg |
| Adres podmiotu wprowadzającego do obrotu | Nazwa firmy: ros-sweet sp.z o.o ulica i numer: przemysłowa 2 kod pocztowy i miasto: 37-100 łańcut pl |
| Liczba opakowań pierwszego rzędu na palecie | 40 op. zb. (DU) |
| Całkowity okres minimalnej trwałości (od daty produkcji) | 547 dni (dzień) |
| Sposób pakowania produktu | Paczkowane |
| Ilość sztuk opakowań na palecie lub w maksymalnym opakowaniu transportowym | 40 szt. |
Alergeny
| Orzechy | Tak |
|---|---|
| Orzeszki ziemne (arachidowe) i produkty pochodne | Może zawierać |
| Ryby i produkty pochodne | Nie |
| Seler i produkty pochodne | Nie |
| Skorupiaki i produkty pochodne | Nie |
| Soja i produkty pochodne | Nie |
| Zboża zawierajace gluten | Nie |
| Dwutlenek siarki i siarczyny | Nie |
| Gorczyca i produkty pochodne | Nie |
| Jaja i produkty pochodne | Nie |
| Łubin i produkty pochodne | Nie |
| Mięczaki i produkty pochodne | Nie |
| Mleko i produkty pochodne (łącznie z laktozą) | Nie |
| Nasiona sezamu i produkty pochodne | Może zawierać |
| Orzechy laskowe i produkty z orzechów laskowych | Może zawierać |
| Orzechy włoskie i produkty z orzecha włoskiego | Tak |
| Owies i produkty owsiane | Nie |
| Pszenica i produkty z pszenicy | Nie |
| Żyto i produkty żytnie | Nie |
| Jęczmień i produkty jęczmienne | Nie |
| Migdały i produkty z migdałami | Może zawierać |
| Orzechy nerkowca i produkty z orzecha nerkowca | Może zawierać |
| Orzechy pekan i produkty z orzecha pekan | Może zawierać |
| Orzech brazylijski i produkty z orzecha brazylijskiego | Może zawierać |
| Pistacje i produkty pistacjowe | Może zawierać |
| Orzechy makadamia i produkty z orzecha makadamia | Może zawierać |
| Orzeszki piniowe i produkty z orzeszkami piniowymi | Może zawierać |
Przechowywanie
| Pakowany/e w atmosferze ochronnej | Nie |
|---|---|
| Sposób przechowywania | przechowywać w suchym i chłodnym miejscu |
| Stosowanie - propozycje podania | Do bezpośredniego spożycia lub jako dodatek do żywności |
Wartość odżywcza
| Jednostka będąca podstawą przeliczeń | g/100 g |
|---|---|
| Wartość energetyczna kcal | 689 kcal |
| Wartość energetyczna kJ | 2844 kJ |
| Zawartość białek | 15 g |
| Zawartość błonnika | 6,7 g |
| Zawartość soli | 0,01 g |
| Kwasy tłuszczowe nasycone | 6,1 g |
| Zawartość tłuszczów (ogólnie) | 65 g |
| Cukry | 2,6 g |
| Zawartość węglowodanów | 7 g |
| Informacja dotycząca odżywczej wartości odniesienia | Obliczenia na podstawie ogólnodostępnych i zaakceptowanych danych |
Inne informacje o zawartości
| Zawiera substancje konserwujące | Nie |
|---|---|
| Informacje szczegółowe dotyczące środków słodzących | Nie |
| Zawiera taurynę | Nie |
| Zawiera wzmacniacze smaku | Nie |
| Osłonka niejadalna | Nie |
| Zawiera fosforany | Nie |
| Zawiera kofeinę | Nie |
| Zawiera lukrecję | Nie |
| Zawiera przeciwutleniacze | Nie |
| Zawiera środki spożywcze z dodatkiem fitosteroli, estrów fitosteroli, fitostanoli lub estrów fitostanoli | Nie |
| Zawiera barwniki | Nie |
| Zawiera chininę | Nie |
| Zawiera siarczyny | Nie |
| Dodatkowe informacje na temat produktu | Pomimo starannej selekcji orzechy włoskie mogą zawierać twarde pozostałości łupiny |
| Zawartość owoców/warzyw/orzechów w produkcie | 100 % |
| Zawiera tłuszcze utwardzone (trans) | Nie |
| Zawiera aromaty | Nie |
| Zawiera antybiotyki | Nie |
| Zawiera olej palmowy | Nie |
| Plant based - produkt bazujący na składnikach roślinnych | Nie |
Dodatkowe informacje
| Ocena organoleptyczna | Wygląd - typowy dla produktu, suche, zdrowe orzechy, mix połówek, ćwiartek i ósemek orzechów barwa - niejednolita, od kremowo-złocistej przez jasnobrązową do brązowej, smak - orzechowy, naturalnie cierpki, z lekka gorzkawy, typowy dla włoskich orzechów, bez obcych posmaków zapach - typowy dla orzecha włoskiego, swoisty, bez obcych zapachów konsystencja - stała, krucha |
|---|