'TCHERGA Sauvigon Blanc & Semillon białe półwytrawne 12% 0,75L X6
dodaj do przechowalni
Opis
Opis szczegółowy
Tcherga Sauvignon Blanc & Semillon to białe półwytrwane wino o pięknej złoto-zielonkawej barwie. Znajdziemy w nim aromaty kwiatowe i cytrusowe. W smaku łagodne, delikatnie wytrawne i dobrze zharmonizowane. Długi, przyjemny i pełen świeżości finisz. Idealnie jako aperitif, do owoców morza, ryb, kurczaka w cytrusowych marynatach. Temperatura serwowania 10-12°C.
Parametry produktu
| Charakter | Półwytrawne (Demi-sec/semiseco/half dry) |
|---|---|
| Kolor | Biały |
| Szczep | Semillon/Sauvignon Blanc |
| Rodzaj | Gronowe |
| Serwowanie | Makarony, Sery |
| Kraj pochodzenia/Wyprodukowano w | Bułgaria |
| Pojemność | 0,75 l (dm³) |
| Zawartość alkoholu | 12 % obj. |
| Kraj pochodzenia głównego składnika | Bułgaria |
| Waga jednostkowa brutto | 1,3 kg |
| Region pochodzenia | Dolina Tracka |
| Wino pochodzi z Unii Europejskiej | Tak |
| Klasyfikacja | Z Chronionym Oznaczeniem Geograficznym |
| Temperatura serwowania | 10 - 12 °C |
| Winnica | DOMAIN MENADA STARA ZAGORA |
| Adres podmiotu wprowadzającego do obrotu | Nazwa firmy: PLATINUM WINES Sp. z o.o. Ulica i numer: Wołodyjowskiego 70/1 70/1 Kod pocztowy i miasto: 02-724 Warszawa PL |
| Krótki opis marketingowy | Tcherga Sauvignon Blanc & Semillon Białe Półwytrawne |
| Dodatkowy opis produktu | Tcherga to charakterystyczny dla Bułgarii ręcznie tkany dywan. Jego kolory odzwierciedlają bogactwo i piękno bułgarskiej przyrody. A wino Tcherga to równie barwna mozaika smaków i aromatów. |
| Produkt medyczny / Produkt akcyzowy | Produkt akcyzowy |
| Numer GTU | GTU_01 - Alkohole |
| Liczba opakowań pierwszego rzędu na palecie | 100 op. zb. (DU) |
Alergeny
| Orzechy | Nie |
|---|---|
| Orzeszki ziemne (arachidowe) i produkty pochodne | Nie |
| Ryby i produkty pochodne | Nie |
| Seler i produkty pochodne | Nie |
| Skorupiaki i produkty pochodne | Nie |
| Soja i produkty pochodne | Nie |
| Zboża zawierajace gluten | Nie |
| Dwutlenek siarki i siarczyny | Tak |
| Gorczyca i produkty pochodne | Nie |
| Jaja i produkty pochodne | Nie |
| Łubin i produkty pochodne | Nie |
| Mięczaki i produkty pochodne | Nie |
| Mleko i produkty pochodne (łącznie z laktozą) | Nie |
| Nasiona sezamu i produkty pochodne | Nie |
| Pszenica i produkty z pszenicy | Nie |
| Żyto i produkty żytnie | Nie |
| Jęczmień i produkty jęczmienne | Nie |
| Owies i produkty owsiane | Nie |
| Migdały i produkty z migdałami | Nie |
| Orzeszki piniowe i produkty z orzeszkami piniowymi | Nie |
| Orzechy laskowe i produkty z orzechów laskowych | Nie |
| Orzechy włoskie i produkty z orzecha włoskiego | Nie |
| Orzechy nerkowca i produkty z orzecha nerkowca | Nie |
| Orzechy pekan i produkty z orzecha pekan | Nie |
| Orzech brazylijski i produkty z orzecha brazylijskiego | Nie |
| Pistacje i produkty pistacjowe | Nie |
| Orzechy makadamia i produkty z orzecha makadamia | Nie |
Przechowywanie
| Sposób przechowywania | przechowywać w ciemnym i chłodnym miejscu |
|---|
Wartość odżywcza
| Jednostka będąca podstawą przeliczeń | g/100 ml |
|---|---|
| Wielkość porcji | 150 ml |
| Ilość porcji w opakowaniu | 5 szt. |