TAGO RURKI Waflowe kakaowe 150g X14
dodaj do przechowalni
Opis
Opis szczegółowy
RURKA WAFLOWA Z KREMEM KAKAOWYM 150G
Parametry produktu
| Typ | Wafle, Rurki |
|---|---|
| Smak | Kakaowy |
| Zawartość netto | 150 g |
| Kraj pochodzenia/Wyprodukowano w | Polska |
| Składniki | Cukier, tłuszcz palmowy, mąka pszenna, serwatka w proszku (z mleka), odtłuszczone mleko w proszku, kakao o obniżonej zawartości tłuszczu (3,2%), olej rzepakowy, barwnik: karmel amoniakalny; aromaty, sól. może zawierać jaja, nasiona sezamu, orzechy arachidowe, orzechy. |
| Waga jednostkowa brutto | 0,16 kg |
| Adres podmiotu wprowadzającego do obrotu | Nazwa firmy: tago przedsiębiorstwo przemysłu cukierniczego tadeusz gołębiewski ulica i numer: ciemne ul wołomińska 125 kod pocztowy i miasto: 05-250 radzymin pl |
| Liczba opakowań pierwszego rzędu na palecie | 91 op. zb. (DU) |
| Całkowity okres minimalnej trwałości (od daty produkcji) | 270 dni (dzień) |
Alergeny
| Orzechy | Może zawierać |
|---|---|
| Orzeszki ziemne (arachidowe) i produkty pochodne | Może zawierać |
| Ryby i produkty pochodne | Nie |
| Seler i produkty pochodne | Nie |
| Skorupiaki i produkty pochodne | Nie |
| Soja i produkty pochodne | Może zawierać |
| Zboża zawierajace gluten | Tak |
| Dwutlenek siarki i siarczyny | Nie |
| Gorczyca i produkty pochodne | Nie |
| Jaja i produkty pochodne | Może zawierać |
| Łubin i produkty pochodne | Nie |
| Mięczaki i produkty pochodne | Nie |
| Mleko i produkty pochodne (łącznie z laktozą) | Tak |
| Nasiona sezamu i produkty pochodne | Może zawierać |
| Pszenica i produkty z pszenicy | Tak |
Przechowywanie
| Sposób przechowywania | przechowywać w suchym i chłodnym miejscu |
|---|
Wartość odżywcza
| Jednostka będąca podstawą przeliczeń | g/100 g |
|---|---|
| Wartość energetyczna kcal | 525 kcal |
| Wartość energetyczna kJ | 2196 kJ |
| Wielkość porcji | 100 g |
| Zawartość białek | 5,5 g |
| Zawartość soli | 0,2 g |
| Kwasy tłuszczowe nasycone | 12 g |
| Zawartość tłuszczów (ogólnie) | 28 g |
| Cukry | 45 g |
| Zawartość węglowodanów | 61 g |