Szynka złota z piersią indyczą 300 g Indykpol X10
dodaj do przechowalni
Opis
Opis szczegółowy
Wyjątkowy produkt na bazie wysokiej jakości wyselekcjonowanego mięsa z fileta indyczego. Szynka z jasnego mięsa, w charakterystycznej złotej osłonce. Wspaniale komponuje się z sałatkami, zapiekankami. Idealna do prowiantowego menu.
Parametry produktu
| Gatunek mięsa | Indyk |
|---|---|
| Typ | Paczkowany |
| Metoda wytwarzania | Parzone |
| Klasa trwałości produktu | Nietrwały |
| Stopień rozdrobnienia | Grubo rozdrobnione |
| Składniki | Mięso z fileta z piersi indyka 62%, woda, skrobia, sól, substancje zagęszczające: karagen, e1442; stabilizatory: e450, e451, e262, cytryniany sodu; ekstrakty przypraw (w tym: seler), przeciwutleniacze: izoaskorbinian sodu, askorbinian sodu, kwas askorbinowy; hydrolizat białkowy, białko sojowe, olej rzepakowy, wzmacniacz smaku: e621; aromaty (w tym: soja), mąka grochowa, białko grochowe, białko wieprzowe, substancja konserwująca: azotyn sodu. produkt może zawierać: mleko, gorczycę. |
| Kraj pochodzenia/Wyprodukowano w | Polska |
| Zawartość netto | 300 g |
| Temperatura przechowywania min - max | 2 - 6 °C |
| Waga jednostkowa brutto | 0,3 kg |
| Adres podmiotu wprowadzającego do obrotu | Nazwa firmy: Indykpol SA Ulica i numer: ul. Jesienna 3 Kod pocztowy i miasto: 10-370 Olsztyn PL |
| Liczba opakowań pierwszego rzędu na palecie | 108 op. zb. (DU) |
Alergeny
| Orzechy | Nie |
|---|---|
| Ryby i produkty pochodne | Nie |
| Seler i produkty pochodne | Tak |
| Skorupiaki i produkty pochodne | Nie |
| Soja i produkty pochodne | Tak |
| Zboża zawierajace gluten | Nie |
| Dwutlenek siarki i siarczyny | Nie |
| Gorczyca i produkty pochodne | Może zawierać |
| Jaja i produkty pochodne | Nie |
| Łubin i produkty pochodne | Nie |
| Mięczaki i produkty pochodne | Nie |
| Mleko i produkty pochodne (łącznie z laktozą) | Może zawierać |
| Nasiona sezamu i produkty pochodne | Nie |
Przechowywanie
| Sposób przechowywania | przechowywać w warunkach chłodniczych |
|---|
Wartość odżywcza
| Jednostka będąca podstawą przeliczeń | g/100 g |
|---|---|
| Wartość energetyczna kcal | 92 kcal |
| Wartość energetyczna kJ | 387 kJ |
| Wielkość porcji | 100 g |
| Zawartość białek | 15 g |
| Zawartość soli | 3 g |
| Kwasy tłuszczowe nasycone | 1 g |
| Zawartość tłuszczów (ogólnie) | 2,6 g |
| Cukry | 0 g |
| Zawartość węglowodanów | 2,1 g |
Inne informacje o zawartości
| Zawiera substancje konserwujące | Tak |
|---|---|
| Zawiera wzmacniacze smaku | Tak |
| Osłonka niejadalna | Nie |
| Zawiera fosforany | Tak |
| Zawiera przeciwutleniacze | Tak |
| Zawiera barwniki | Nie |