Opis szczegółowy
Szynka wieprzowa, parzona, wędzona, plasterkowana, zamknięta w atmosferze gazów ochronnych.
Parametry produktu
| Rodzaj | Wędzonka |
| Gatunek mięsa | Wieprzowina |
| Typ | Paczkowany |
| Metoda wytwarzania | Parzone, Wędzone |
| Klasa trwałości produktu | Nietrwały |
| Stopień rozdrobnienia | W całości |
| Składniki | Szynka wieprzowa, sól, cukier, substancja konserwująca: azotyn sodu. 100 g produktu wytworzono ze 125 g mięsa z szynki wieprzowej. |
| Kraj pochodzenia/Wyprodukowano w | Polska |
| Zawartość netto | 100 g |
| If Sliced | YES |
| Is Ready To Be Consumed | YES |
| Temperatura przechowywania min - max | 2 - 10 °C |
| Waga jednostkowa brutto | 0,12 kg |
| Produkt składa się z połączonych kawałków mięsa | Nie |
| Adres podmiotu wprowadzającego do obrotu | Nazwa firmy: zmb białystok sp. z o.o. sp. komandytowa ulica i numer: pozioma 6 kod pocztowy i miasto: 15-558 białystok pl |
| Liczba opakowań pierwszego rzędu na palecie | 105 op. zb. (DU) |
Alergeny
| Orzechy | Nie |
| Ryby i produkty pochodne | Nie |
| Seler i produkty pochodne | Może zawierać |
| Skorupiaki i produkty pochodne | Nie |
| Soja i produkty pochodne | Może zawierać |
| Zboża zawierajace gluten | Może zawierać |
| Dwutlenek siarki i siarczyny | Nie |
| Gorczyca i produkty pochodne | Może zawierać |
| Jaja i produkty pochodne | Nie |
| Łubin i produkty pochodne | Nie |
| Mięczaki i produkty pochodne | Nie |
| Mleko i produkty pochodne (łącznie z laktozą) | Może zawierać |
| Nasiona sezamu i produkty pochodne | Nie |
Przechowywanie
| Pakowany/e w atmosferze ochronnej | Tak |
| Sposób przechowywania | przechowywać w warunkach chłodniczych |
Wartość odżywcza
| Jednostka będąca podstawą przeliczeń | g/100 g |
| Wartość energetyczna kcal | 173 kcal |
| Wartość energetyczna kJ | 724 kJ |
| Zawartość białek | 24 g |
| Zawartość soli | 2,1 g |
| Kwasy tłuszczowe nasycone | 3,3 g |
| Zawartość tłuszczów (ogólnie) | 8,4 g |
| Cukry | <0,5 |
| Zawartość węglowodanów | <0,5 |
| Informacja dotycząca odżywczej wartości odniesienia | Metoda obliczeniowa |
Inne informacje o zawartości
| Zawiera substancje konserwujące | Tak |
| Informacje szczegółowe dotyczące środków słodzących | zawiera cukier (cukry) i substancję słodzącą |
| Zawiera taurynę | Nie |
| Zawiera wzmacniacze smaku | Nie |
| Osłonka niejadalna | Nie |
| Zawiera fosforany | Nie |
| Zawiera lukrecję | Nie |
| Zawiera przeciwutleniacze | Nie |
| Zawiera środki spożywcze z dodatkiem fitosteroli, estrów fitosteroli, fitostanoli lub estrów fitostanoli | Nie |
| Zawiera barwniki | Nie |
| Zawiera chininę | Nie |
| Zawiera siarczyny | Nie |
| Dodatki zawarte w produkcie (E-symbole) | E250 Azotyn sodu |
| Funkcje dodatków obecnych w produkcie (zadeklarowanych jako dodatki lub numery E) | Substancja konserwująca |
| Zawiera tłuszcze utwardzone (trans) | Nie |
| Zawiera aromaty | Nie |
| Zawiera antybiotyki | Nie |
| Zawiera olej palmowy | Nie |
| Plant based - produkt bazujący na składnikach roślinnych | Nie |