Opis szczegółowy
Szynka konserwowa z fileta kurczaka parzona z połączonych kawałków mięsa, grubo rozdrobniona.
Parametry produktu
| Rodzaj | Produkt blokowy |
| Gatunek mięsa | Kurczak |
| Typ | Paczkowany |
| Metoda wytwarzania | Parzone |
| Klasa trwałości produktu | Półtrwały |
| Stopień rozdrobnienia | Grubo rozdrobnione |
| Składniki | Składniki: mięso z fileta kurczaka 92 %, skrobia modyfikowana, sól; glukoza, stabilizator: difosforany; aromaty ( zawierają soję, mleko łącznie z laktozą), przeciwutleniacze: askorbinian sodu, kwas askorbinowy; regulatory kwasowości: chlorek potasu; ocet buforowany; ekstrakty przypraw, substancja konserwująca: azotyn sodu. |
| Kraj pochodzenia/Wyprodukowano w | Polska |
| Zawartość netto | 120 g |
| Temperatura przechowywania min - max | 0 - 6 °C |
| Waga jednostkowa brutto | 0,13 kg |
| Adres podmiotu wprowadzającego do obrotu | Nazwa firmy: animex kutno sp. z o.o. oddział k1 w kutnie ulica i numer: intermodalna 8 kod pocztowy i miasto: 99-300 kutno pl |
| Liczba opakowań pierwszego rzędu na palecie | 160 op. zb. (DU) |
Alergeny
| Orzechy | Nie |
| Ryby i produkty pochodne | Nie |
| Seler i produkty pochodne | Może zawierać |
| Skorupiaki i produkty pochodne | Nie |
| Soja i produkty pochodne | Tak |
| Zboża zawierajace gluten | Nie |
| Dwutlenek siarki i siarczyny | Nie |
| Gorczyca i produkty pochodne | Może zawierać |
| Jaja i produkty pochodne | Nie |
| Łubin i produkty pochodne | Nie |
| Mięczaki i produkty pochodne | Nie |
| Mleko i produkty pochodne (łącznie z laktozą) | Tak |
| Nasiona sezamu i produkty pochodne | Nie |
| Pszenica i produkty z pszenicy | Nie |
Przechowywanie
| Sposób przechowywania | przechowywać w warunkach chłodniczych |
Wartość odżywcza
| Jednostka będąca podstawą przeliczeń | g/100 g |
| Wartość energetyczna kcal | 112 kcal |
| Wartość energetyczna kJ | 474 kJ |
| Zawartość białek | 21 g |
| Zawartość soli | 2 g |
| Kwasy tłuszczowe nasycone | 0,9 g |
| Zawartość tłuszczów (ogólnie) | 2 g |
| Cukry | 0,6 g |
| Zawartość węglowodanów | 2,5 g |