Opis szczegółowy
Soczysta wędzonka wykonana z mięśnia szynki w ciemnej otoczce. Produkt zmiennowagowy, waga netto opakowania zbiorczego ok. 5 kg
Parametry produktu
| Rodzaj | Wędzonka |
| Gatunek mięsa | Wieprzowina |
| Typ | Na wagę |
| Metoda wytwarzania | Parzone, Wędzone |
| Klasa trwałości produktu | Półtrwały |
| Stopień rozdrobnienia | W całości |
| Składniki | Mięso wieprzowe 69%, woda, sól, białko sojowe, stabilizatory e 450, e 451, e 452, substancje zagęszczające e 407a, e 415, białko wieprzowe, skrobia ziemniaczana, wzmacniacze smaku e 621, e 635, przyprawa do zup w płynie (woda, sól, wzmacniacz smaku - glutaminian monosodowy, barwnik - karmel amoniakalny, kwas - kwas cytrynowy, aromaty), regulatory kwasowości e 327, e 332, sacharoza, glukoza, hydrolizat białka sojowego, przeciwutleniacze e 301, e 316, stabilizator e 331, aromaty, olej rzepakowy, substancja konserwująca e 250. |
| Kraj pochodzenia/Wyprodukowano w | Polska |
| Temperatura przechowywania min - max | 2 - 8 °C |
| Waga jednostkowa brutto | 1,2 kg |
| Produkt zmiennowagowy | Tak |
| Waga szacunkowa | 1,1 - 1,2 kg |
| Adres podmiotu wprowadzającego do obrotu | Nazwa firmy: mróz sa ulica i numer: ul. koźmińska 5a kod pocztowy i miasto: 63-810 borek wlkp. pl |
| Liczba opakowań pierwszego rzędu na palecie | 64 op. zb. (DU) |
Alergeny
| Orzechy | Nie |
| Ryby i produkty pochodne | Nie |
| Seler i produkty pochodne | Może zawierać |
| Skorupiaki i produkty pochodne | Nie |
| Soja i produkty pochodne | Tak |
| Zboża zawierajace gluten | Może zawierać |
| Dwutlenek siarki i siarczyny | Nie |
| Gorczyca i produkty pochodne | Może zawierać |
| Jaja i produkty pochodne | Nie |
| Łubin i produkty pochodne | Nie |
| Mięczaki i produkty pochodne | Nie |
| Mleko i produkty pochodne (łącznie z laktozą) | Może zawierać |
| Nasiona sezamu i produkty pochodne | Nie |
| Migdały i produkty z migdałami | Nie |
| Orzechy laskowe i produkty z orzechów laskowych | Nie |
| Orzechy włoskie i produkty z orzecha włoskiego | Nie |
| Orzechy nerkowca i produkty z orzecha nerkowca | Nie |
| Orzechy pekan i produkty z orzecha pekan | Nie |
| Orzech brazylijski i produkty z orzecha brazylijskiego | Nie |
| Pistacje i produkty pistacjowe | Nie |
| Orzechy makadamia i produkty z orzecha makadamia | Nie |
| Orzeszki piniowe i produkty z orzeszkami piniowymi | Nie |
Przechowywanie
| Pakowany/e w atmosferze ochronnej | Tak |
| Sposób przechowywania | przechowywać w warunkach chłodniczych |
Wartość odżywcza
| Jednostka będąca podstawą przeliczeń | g/100 g |
| Wartość energetyczna kcal | 84 kcal |
| Wartość energetyczna kJ | 353 kJ |
| Wielkość porcji | 100 g |
| Zawartość białek | 16 g |
| Zawartość soli | 3,2 g |
| Kwasy tłuszczowe nasycone | 0,8 g |
| Zawartość tłuszczów (ogólnie) | 2,1 g |
| Cukry | <0,5 |
| Zawartość węglowodanów | <0,5 |
Inne informacje o zawartości
| Zawiera substancje konserwujące | Tak |